Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én érzem ezt az animékkel...

Csak én érzem ezt az animékkel? Szerintetek melyik a jobb döntés? (lent)

Figyelt kérdés

A Naruto Shippudenben a 284. résznél tartok de csalódtam benne nem is kicsit mert SPOILER


rengeteg ember feltámad



SPOILER VÉGE és nagyon szeretném már elkezdeni a Death Note-ot...Szerintetek mit tegyek?Nézzem erőltetve a Narutot és miután befejeztem,utána nézzem a Death Note-ot v hagyjam félbe a Narutot és inkább a Death Note-tal foglalkozzak?



2016. jan. 25. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan belekezdhetsz a Death Note-ba is. Én is egyszerre több animét néztem, amikor még volt rá időm. Ha pedig kezded elveszíteni az érdeklődésedet a Naruto iránt, akkor vagy ne erőltesd, vagy hagyjál neki egy kis szünetet, hátha később megjön hozzá a kedved.
2016. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez most úgy kérded, mintha törvény tiltaná, hogy egyszerre több animét nézz. Én most 14-et nézek egyszerre, és még nem zavarodtam bele. :D
2016. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Persze, nézheted nyugodtan mellette, nem értem, mi a probléma ezzel:D Én egyszerre 20-25 animét is szoktam nézni.
2016. jan. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt nézd amit nézni szeretnél. A Naruto talán jó lett volna, ha a lényeget berakják max 50 részbe. De ez a vontatott millió részes szar... hát ez pont az... szar. Nem érdemes végignézni. A Death Note sokkal jobb.
2016. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Akkor nézem őket együtt!:)
2016. jan. 26. 08:53
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nyugodtan hagyd félbe a Naruto-t, mert az általad említett Ninja War arc után már egyébként is csak lefelé vezet az amúgy is hullámos minősége.
2016. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Testvér, te vagy az? :D Én is megszállottan hajtottam magam, hogy előbb a Naruto, aztán a Death Note, mostanra meg befejeztem a Narutot a Death Note-nak pedig csak a felénél járok. Szerintem nem éri meg hajszolni magad, nézd mind a kettőt egyszerre :) Amúgy ha olyan vagy mint én, akkor egy ideig hanyagolod majd a Narutot, mert jobban fog érdekelni a Death Note :D
2016. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen!Én vagyok a hugicád:) xd
2016. jan. 26. 18:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Ok
2016. jan. 26. 18:34
 10/13 ireland00 válasza:
A narutot gyorsan fejezd be úgy, hogy kihagyod a fillereket, utánna meg a death note
2016. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!