Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Punch Man-hez hasonló...

One Punch Man-hez hasonló animét pllllllssss?!

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Gintama - több vígjáték és paródia, kevesebb harc és akció, de az a kevés harc ütősebb, mint némelyik shounenben. Személy szerint nekem sokkal jobban tetszett, mint a One Punch Man.
2016. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Gintama-t elkezdtem nézni de a 10.résznél elkezdtem unni és már a 5-6rész mulva abbahagytam de köszönöm a választ.
2016. jan. 20. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Vicceset akarsz vagy OP karaktert?


Viccességét illetőleg Gintama jobb, de első 100 rész között csak elvetve van jó, kb. 150. résztől lesz tényleg vicces és jó.


OP karakternek meg ott van a Dragon Ball, Hokuto no Ken stb...

2016. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az ilyen Fő hőst akarok mint az One Punch Man-ba van hogy unja hogy ő a legerősebb stb és viccnek veszi meg vicces is
2016. jan. 20. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gintamával még próbát tehetsz úgy, hogy belenézel egy arcba. Az első kb. 50 részben még nincsenek igazán összefüggő dolgok, csak a karakterek és kattantságaik, meg ilyenek, később kezd csak igazán kiforrni a dolog. A Benizakura Arc az első komolyabb arc, van belőle film is, érdemes belenézni.

Ha nem jött be annyira a Gintama humora, de mondjuk az akció tetszik, akkor érdemesebb csak az arcokat nézni, azokban is vannak poénok, de jóval kevesebb. Aztán később a kihagyott részeket is bepótolhatod.

(Egyszer már találtam is egy ilyen összeállítást, hogy hogy érdemes nézni a Gintamát, de persze, hogy most nem találom...)

2016. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MOB PSYCHO 100

A készítő újabb animéje, ugyan olyan jó mint az OPM, ugyan az a felállás is.

2017. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!