Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kinek tetszett a SAO még...

Kinek tetszett a SAO még rajtam kivül? Irjátok le miért!

Figyelt kérdés
Örömmel várom a véleményeket és az élményeket A SAO-val kapcsolatban!

2015. dec. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Borzalmas volt, csont nélkül a valaha készült egyik legrosszabb anime!
2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek ha nem birsz olvasni de Én nem ezt kérdeztem!
2015. dec. 23. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
A legelső arc kifejezetten élvezetes volt. Az alapkoncepciót rengeteg jobbnál jobb irányba továbbvihették volna. Például szerintem az teljesen realisztikus és érdekesen végigvezetett volt, hogy a kezdeti káosz után, ahogy egyre kevesebb játékos maradt, a túlélők kezdtek beletörődni a helyzetükbe. Ha az ember jobban belegondol, egy ilyen helyzetben - mikor azt látja, hogy aki próbál kijutni és keresi harcot, nagyon hamar elhullik - egyértelmű, hogy megpróbál megbékélni a szituációval. Kialakít egyfajta mindennapos földhöz ragasztó rutint - esetünkben az npc-k mellé letelepedést - az őrület elkerülése érdekében. A szerelmi szál is teljesen rendben volt. Az érzőszívű program ötlete pedig, habár nem egyedi, jól illeszkedett a felépített világba, nem volt benne semmi kivetnivaló. Az egyedüli zavaró tényező az első tizen x rész alatt az időugrásokkal tarkított rohanó tempó és a teljesen felesleges hárem építés volt. Sajnos a sorozat a vártnál gyengébben indított és a következő három történetszál még az elsőt is alulmúlta, a rengeteg logikai buktatóról is kliséről nem is beszélve. Így hát nem csoda, hogy a hyperekkel megegyező utálója is akad ennek a franchise-nak. Személy szerint egyszer nézhetős, átlagos sorozatnak könyveltem el rengeteg kihasználatlan lehetőséggel.
2015. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vivus123 ***** válasza:
Nekem tetszett szép a grafika, a története se roszz bár a 2. évad kissé unalmas
2015. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem még az elején bejött kb 6-7. részig de már ott is feltűnt túl gyakran túl sokat ugrálnak az időben előre , rengeteg potenciált kihasználatlanul hagyva... aztán jött egy borzalmas 4 rész kb... és a végére megint viszonylag jó lett meg kaptunk egy közepes + 12 részt.... a 2. évad első fele nekem viszont kifejezetten bejött az új környezett a történet itt sokkalta jobb volt és ide is sikerült kellő inspirációt tenni. A második fele az évadnak értékelhetetlen volt számomra és ami egész végig zavart ,hogy Kirito volt az egyetlen igazi fiú karakter körülötte csak női karaktereket kaptunk és nyilván kialakult a "hárem" is.. ettől is a falra másztam. Hagyott bennem némi emléket de átlagos egyszer nézhető animének mondanám én is.
2015. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fantasy világa nyűgözött le.

Kitartó küzdeni akarás.

Zene és a hangok. Jól forgatták a kardokat. De egy kicsi összecsapott le.

2015. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett főleg az első évada)
2015. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És azért mert nagyon hasonlított a kedvenc játékomra a Tera-ra :D
2015. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és egyetértek a második válaszolóval kicsit hosszabbra lehetett volna csinálni azt a részt amikor kirito avagy kazuto fejlődött nem csak itt 20as szinten van itt 49es szinten van itt 78as szinten van a végén már azt se tudtam hanyas szinten is van épp
2015. dec. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!