Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ez a hülyeség a Nisekoi-ban?

Mi ez a hülyeség a Nisekoi-ban?

Figyelt kérdés

Én nem értem.Az anime alapja hogy 1 csajnak igértet ad

Erre jön 100 csaj mindegyik igért régen mindenkinek mindent de bezzeg egy lánnyal sem jött össze(respect)

Együtt lesz egyeltalán valakivel a végén?



2015. nov. 24. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én már rég dobtam a mangát, nem történik benne semmi. Tipikus 13 évesenken való "romantikus" anime. Még csak annyi tanulság sincs benne, hogy ha az embernek tetszik valaki legyen őszinte.

Kategoriában vannak sokkal jobbak.


Kérdésedre: Max legvégén összejön majd valamelyikkel, de szerintem nevetséges, hogy az egész szituáció. Legtöketlenebb semmire se jó srácra rácuppan a környék össze jó csaja, gyakorlatilag minden ok nélkül -.-

To love ru legalább vicces.

2015. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
+1 az elsőre. A szokásos shounen-hárem bullshit, nulla realítás, az alapja még aranyos, de már a 4. lánynál besokalltam, szégyen hogy egyáltalán a Shaft elvállal egy ilyen anime adaptcáiót.
2015. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én poénból végig néztem, és ha jól emlékszem lesz 3. évad... (szóval nem).
2015. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak az animét nézem,de már a második évad is csak időhúzásról szólt.Úgy látszik kell a pénz...Aranyosan és viccesen indult,de a történet sehogy sem akar előrehaladni.Talán a 3. évadban.
2015. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A harmadik évad is időhúzás lesz.... azért valljuk be a Shaft az időhúzások királya, a Monogatariban közel zseniálisan töltik ki a jeleneteket, úgy hogy nem full unalom egy gyakorlatilag nonstop beszélgetős anime.
2015. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Éppen kezd beindulni valami minimum megható és romantikus jelenet mikor PUFF bevágnak egy 'vicces' jelenetet egy amolyan 'epic fail-t' ami rontja az összhangképet. Oké én megértem hogy egyszer ,kétszer DE basszus egyfolytában?az már igen idegesítő...
2015. dec. 12. 01:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ezzel csábítja oda a nézőket.Már mindenki várja na végre,erre jön valami és nem történik semmi.Már ugye ezt ey 5x eljátszotta.Én szerintem Onoderaval tették az ígéretet,de Chitogeval fog összejönni.Bár annyit biztos tudunk,hogy vagy Chitoge vagy Onodera.Amúgy jön a 3. évad végre már.Január 4-én már megjelenik egy OVA. :D
2015. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3. évad mikor jön? Tudja valaki? Bocsi az offért :D
2015. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem soha.
2015. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja mert nem bírnád ki hogy ne nézd..? :D Gáz anime, de nézni kell :DDD
2015. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!