Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismer valaki olyan animét...

Bellus barna kérdése:

Ismer valaki olyan animét amiben 100 % hogy a főszereplők össze jönnek?

Figyelt kérdés

Mert nagyon rá vagyok cupanva a romantikus de humoros animékre aminek menet közben vagy a végén összejönnek.

Volt egy-két anime amire úgy szurkoltam de nem pl.Vampir Knight, Full Metal Panic,

Nagyon szomorú voltam ez miatt és megfogadtam hogy csak olyanokat nézzek amiben sok-sok lamur van.És még nagy kívánságom az hogy legyen benne csók vagy egyéb...

Tudtok segíteni?



2015. okt. 18. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Romantikus, shoujo animéket keress, amik nem háremek. (Mert ha hárem az anime, akkor ha leszakad az ég, akkor se jön össze a főszereplő lány egyik sráccal sem a 100-ból, az hótziher)


Kaichou wa Maid-sama

Btooom! (ez akció, van benne vér dögivel)

Charlotte (ez is inkább akció, összejönnek benne a végén. De nincs benne csókjelenet)

Gosick (ez se a romantikára koncetrál, de a végén az is van benne)

Hakushaku to Yousei

Fullmetal Alchemist Brotherhood (ez egy nagyon ütős történettel rendelkező anime, de inkább akció. Néhány "romantikus" jelenet van benne, és a végén össze is jönnek. Csókjelenet nincs)

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Dusk Maiden of Amnesia

Tonari jo Kaibutsu-kun

Toradora

2015. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kevésbé romantikusak, de ezek is ilyenek:


Unlimited Blade Works (az eredeti VN vannak "extrák" is)

Mirai Nikki (ebben is)

From the New World

Kara no Kyoukai

Bakemonogatari (Monogatari series)

STEINS;GATE

Ef- Tale of memories

Ef tale of melodies

2015. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
kamisama hajamemashita,inuyasha,akatsuki to yona
2015. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Itazura na Kiss
2015. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Suki-tte ii na yo :) nagyon ajánlom

Lovely Complex

2015. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az Akatsuki no Yona animéjében nem jönnek össze, a Kamisama Hajimemashitában szintúgy, a Sukitte-t meg meg ne nézd, mert 8 éven túl gyógyuló lelki károsodást fogsz szenvedni.
2015. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

oké szívszaggató anime a Suki-tte ii na yo de gyönyörű is. És happy end van szóval én még mindig ajánlom :D

2015. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat de .....

Sokk helyen látom azt hogy az úgy nevezett Sukitte című animét sokat látták és nagyon eltérőek a vélemények....Ha valaki el tudná mondani hogy miben annyira jó vagy miben annyira rossz azt nagyon megköszönném !

2015. okt. 19. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

SZERINTEM azét jó mert könnyen a szereplők helyébe tudom magam képzelni; imádni való a történet

VISZONT sok nehézségen mennek keresztül a szereplők (és mivel szerintem könnyen bele tudom magam képzelni) ez fájdalmakat is okozhat; sokszor lehet kételkedni a 2 fél érzelmeiben


per pillanat ennyi jutott eszembe

szerintem nem lesz nagy bajod belőle ha megnézed :)


még azért nézz utána ennek az animének, de véleményem szerint nem "veszélyes"... csak egy jól sikerült romantikus anime :)

ez az én véleményem

2015. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a kamisamában meg a yonában nem jönnek össze ebben az évadban,de sok benne a lamúr...
2015. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!