Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét amiben...

Tudtok olyan animét amiben helyes pasik vannak?

Figyelt kérdés
tuodm sokszor kint van ez a kérdés....de azért én is ki irom xD szoval olyan animét keresek ami izgalmas érdekes..és van benne valami q**** helyes pasi xD előre is köszi :3 ˙15/f/m

2015. szept. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Rajzolt karakterek vannak benne, pasik semmiképp.

De hogy neked ki a helyes azt én nem tudom. Az én kedvencem Lelouch a Code Geassból. Ja meg a Junjou Romanticában is van sok szép karakter.

2015. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oks....akkor jóképű manga srác... mivel ezek nem igazi emberek ugye....hanem rajzolva vannak ezért nincs olyan hogy meik tetszik és meik nem mert mindegyik tökéletes.....am köszi :D de nem meleg animét keresek xDDD
2015. szept. 20. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Shounen Maid Kuro-kun, a főszereplőnk neve kicsit megtévesztő, időközben rájössz miért. :D Vagy ha kell ott van a Himegoto is a maga pár perces részeivel.
2015. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magic Mike
2015. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok meleg, de a Gintamában szereplő Okita Sogo qvajó :D
2015. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utso, Okita a legjobb XD es kedves masodik kommentelo a shouen maid kuro kun egy kokemyeny ratyi hentai, en megneztem, de agyon rosszul tettem. Noss az eredeti kerdesre: rengeteg jo "pasi" van az animekben, sziinte az osszes foszereplo ugymond jo paasi. A Free! elegge fanservice, ugy mint a Diabolik lovers (ami fos) meg a brothers conflict (ez is egy szar hae^rem a diabolikkal egyutt, az en agyam ezt nem birja). Az Amnesianak nagyon szep a rajzolasa csak a fosereplo csaj kiborito mivel ez is harem, de mondjuk az osszes harem animeben bishoujok vannak, ez a lenyege. Uta no prince sama is, m^bar nekem ott meg a fiuk is tulzottan nagyvalluak lettek, de nemrossz. Talan a leg elturhetobb harem az osszes kozul. Owari no seraph harcos, es rhadt helyes az ikerpar benne, es nagyon ajanlom az Aoharu x kikanjuut is. Van benne helyes pasi (a foszereplo mondjuk csak ugy nez ki mint egy pasi, igazabol lany) de tenyleg rohadt jo a torteet. Igy, az uzenetedet visszaolvasva jotttem ra h az m az meleget jelet (eddig nem is neztem h mi van oda irva xd) szoval naggggyggygygon ajanom a 2 reszes Tight rope-ot. Egyik kedvenc jaoim, es nagyon cukik a foszereplok is. Junjout szinten, bar nekem nagyon nehez benne megkulonboztetnem a szereploket, a grafika miatt
2015. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Diabolik Lovers

Inu x boku

Kaicou wa maid sama

Shugo Chara!

Amnesia

2018. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Es meg az uta no prince sama :)
2018. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!