Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó animét?

OMG68 kérdése:

Tudtok jó animét?

Figyelt kérdés
Nemrég befejeztem a Soul Eatert , és nagyon tetszett de én nem tudok több animét ezért ha van olyan anime ami nektek tetszett akkor kérlek írjatok. Előre is köszönöm.

2015. szept. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood - műfajban egyezik a Soul Eaterrel, történetben már nem annyira, sőt:D Nagyon jó anime, elképesztő történettel, rengeteg szereplővel. Magyar szinkron is van, ha még ódzkodsz a japán nyelvtől. 64 részes, szerintem nagyon is érdemes ezzel kezdeni. Egy kis időt viszont akkor is adj neki, ha nem nagyon jön be az első rész, mert már az elején a pofádba nyom mindent, kell néhány epizód, hogy megértsd a (nagyon csak) alapokat.

Első rész: [link]


Animék magyar szinkronnal értékelés szerinti rendezésben (ha rákattintasz ismertetőt is találsz hozzá): [link]


Ha valami kérdésed van az animékkel, vagy bármi ehhez kapcsolódó dologgal kapcsolatban, nyugodtan írj nekem privátban:) Ha gondolod műfaj szerint is ajánlok, ha szeretnéd:)

2015. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Soul Eater NOT (2.évadja ha még nem nézed)

Tokyo Ghoul

No Game No Life

Ao no exorcist

Akame ga kill

Guilty Crown

Black Lagoon

Mirai Nikki

2015. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. szept. 7. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát, meg a Kaleido Start.
2015. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2015. szept. 8. 14:24
 6/6 Mayuri4486 ***** válasza:

Naruto, majd Naruto Shippuuden.

Mondjuk ezt imádom,viszont nem tudom,hogy neked tetszhet-e:Aoharu x kikanjuu (most fut)

Bleach.(Ez garantáltam tetszhet,szerintem)

2015. szept. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!