Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mangákat?

Dead626 kérdése:

Tudtok mangákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok listát vezetek hogy menyi animét és menyi mangát láttam már de mivel az animeéket már kiveséztem összesen 482 animét láttam nem részt 12.részes vagy többől álló animét Kb olyan 3.000 anime részt láttam ennek nagy része Naruto, Naruto Shippuuden, One Piece,

Gintama, és még 1000másik szóval az animéket meguntam úgyhogy áttérek a mangákra szóval

tudtok olyan mangákat mint a "Horimiya" tudjátok Romantikus, Dráma, iskola élet nem feltétlenül kell

mert abból már olvastam eleget és láttam eleget de igazából nincs vele semmi bajom

HAAA valaki azzal jönne hogy dob egy linket és írná hogy "tudod te ki fog neked keresgél na itt ez a link keresd meg magadnak tökfej" mint más kérdéseknél

azt nagyon nem bírom mert hiába követek több oldaltis csak meghatározott mennyiségű manga található ottis mármint magyar!!!

Ezeket az oldalakat követem de ezeken nincs túl sok ebből a kategóriából:

AnimeSekai: [link]

SaiyanRivals: [link]

Anime Center: [link]


Szóval ha valaki tud mondani Dráma, Romance

MANGÁT NEM ANIMÉT!!!

azt nagyon szépen megköszönném!!!



2015. aug. 17. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

AnimeAddicts-on sok van fent, de magyarul ígyse fogsz túl sokat találni. A letöltések címszó alatt pedig ott van a Fansub csapatok, csekkold le őket, sok mangát is rak fel.


Angolul pedig Mangafox-ot ajánlom, ott majdnem az összes angolra lefordított manga megtalálható.


Mindkét honlapon van részletes kereső funkció, ami sokat segít~


De amúgy hiába nem szereted az ilyen kommenteket, attól még tény marad, hogy az ember magának tudja a legjobban megkeresni hogy pontosan mit is akar :D Adtam most elég távpontot, AA-n az összes létező, még aktív csapat fent van és a honlapjuk is. Hiába írnék le neked címeket, ötletem sincs mit fordítottak le magyarra, tekintve hogy angolul meg japánul olvasom őket...

2015. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi(Na végre egy értelmes komment!!! :D)
2015. aug. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!