Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét várjátok 2016-ból?

Melyik animét várjátok 2016-ból?

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy melyik animét,vagy 2.vagy egy anime évadját várjátok a 2016-os évből? nekem: Assasintion Classroom 2. évad, Attack On Titan 2. évad

Kiváncsi leszek :& :D



2015. júl. 18. 01:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Huh köszi mindenkinek!! És az oldalt is ,amit belinkeltetek. :)

Megy a zöld pacsi! :D

2015. júl. 20. 02:19
 12/21 macix10 válasza:
Hazánkban lesz anime? Vagy mi?
2015. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
? őő.. mivan?
2015. okt. 17. 14:01
 14/21 macix10 válasza:
Lesz hazánkban (2016)-ban anime? vagy mi?
2015. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12/14:

A Fairy Tail és a Naruto jogait elméletileg megvette az RTL, illetve állítólag a Yu-Gi-Oh! Zexal jogait is megszerezte egy tévécsatorna. Hogy ebből mi igaz, mi nem, azt nem tudom, de attól, hogy a jogokat megszerezték, még nem biztos, hogy le is adják az animéket.

Most az Űrzavar című koprodukciós anime fut az RTL II csatornán szombat reggelente hét és kilenc óra között. Illetve a DBZ-t is ismétlik még talán.


Viszont attól, hogy Magyarországon nem adnak animét, Japánban igen (szezononként kb. 50 sorozat, és még legalább ennyi OVA/ONA/Special/Film lát napvilágot, szóval egy év leforgása alatt ~400 anime fut a szigetországban). Ezeket az animéket az internet elterjedésének köszönhetően már mi is meg tudjuk nézni, akár élőben is, de pár órán/napon belül angol felirattal (vagy amilyen nyelvet ismer az adott néző), de általában 1 héten belül a magyar felirat is megérkezik hozzá.

A kérdező nem a hazánkban, tévében adott animéket kérdezte, hanem a Japánban futókat, ugyanis nyár végére, ősz elejére már a téli szezon szinte teljesen ismertté válik (az esetleges második, harmadik, negyedik stb. évadokat pedig még hamarabb is bejelenthetik), de akár a tavaszi-nyári szezonból is.


Elnézést a hosszú válaszért, csak próbáltam minél érthetőbben felvázolni a helyzetet:) Ha esetleg valami így se érthető, írj rám nyugodtan, örömmel segítek, és elég otthonosan mozgok a témában is, de természetesen így is lehet, hogy valamit nem vagy rosszul tudok^^

2015. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
TERRAFORMARS II.
2016. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kizumonogatari

Durarara

Attak on Titan

2016. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

az Attack On Titan-t (mint mondtam)m én is nagyon várom :3

a többi is biztos király ;)

2016. jan. 21. 14:57
 19/21 A kérdező kommentje:
ja és 13. válaszoló. hogy érted hogy "hazánkban" .. wtf??
2016. jan. 21. 14:58
 20/21 anonim ***** válasza:
kisnyuszi (a macskát jobban szeretem ^^): gondolom úgy értette Macix10, hogy Magyarországon, magyar szinkronnal lesz-e valami anime. Legalábbis gondolom én.
2016. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!