Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét mondani,...

Tudtok olyan animét mondani, amiben nem a "jók" győznek hanem a "gonoszok"?

Figyelt kérdés
Mert nyílván azért csak el lehet dönteni ki melyik oldalon áll és milyen szándékaik vannak, mit cselekednek... de olyat animét szerintem még nem is láttam aminek a végén a "gonosz" győzedelmeskedik.. ^^ Esetleg van ilyen? Előre is Köszönöm a válaszokat :)

2015. júl. 10. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyanról nem tudok, ahol tisztán meg lehet állapítani, hogy a főszereplők a jók, az ellenfeleik pedig a rosszak, de ez a 2 anime áll a legközelebb ahhoz, amit kérdezel:


-Zankyou no terror - az uccsó részben jössz csak rá, hogy kik a főellenségek, amikor legyőzik a "főhősöket"

-Shiki -itt konkrétan mindenki veszít ^^"

2015. júl. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán a One Piece... Végülis abban a világban az átlag ember számára a kalóz potenciális gonosztevő, akitől félni kell.
2015. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Code Geass
2015. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firedoom ***** válasza:
Code Geass az ilyen talan igen, talan nem. Spoiler: Az teny, hogy a "gonosz" nyer, de csak azert, hogy utana megolesse magat es mindenki másnak jo legyen. Ennel tobbet semmiképpen nem irok elore, nezd meg es ha ilyet kerestél, ha nem, tetszeni fog.
2015. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Talan a tokyo ghoul
2015. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tokyo Ghoul" (manga/anime) - de ott manga és anime teljesen különbözik. Az TG mangában tényleg a "gonoszok" győznek, de a folytatása most is fut, és nem ez lesz a legvége valószínűleg.

Animének meg nincs vége, mivel le lett vágva , hogy mi történt. :D


Shiki -

Itt is nehéz megítélni, hogy ki a gonosz.


Fate/Zero -

Itt a lehető legrosszabb befejezést kaptuk. Minden "jó" karakter meghal, gonoszak életben maradnak és mindenki szenved a legvégén...

(Az más kérdés, hogy van folytatása).


Code Geass -

Szerintem nem ez a kategória, NEM a "gonosz" győzött a legvégén. Minden úgy alakult ahogy a főhős várta, aki egyértelműen nem volt gonosz, csak annak tetette magát.

2015. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a nagy részüket láttam ^^ de van amit nem :)
2015. júl. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!