Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gansta. Című ANIME. Nicholas...

Gansta. Című ANIME. Nicholas Brown (Benriya) dögcédulája mennyi lehet? (Infó lent)

Figyelt kérdés

Akarok csináltatni egy ugyanolyan dögcédulát mint ami Niconak van, csak saját adatokkal. Szerintetek mennyibe kerülhet? (Vészhelyzet esetén pörfect a Nicos is)

És hol vehetem meg vajon/csináltathatok?



2015. júl. 4. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak gravírozóhelyek, ahol te csak azt adod, hogy mit tegyenek rá és ráteszik (én anno egy Togainu no Chi kártyás dögcédula miatt érdeklődtem). Ez egy rendes gravírozószalonban 5-6ezerbe fáj sajnos még ilyen pici felületnél is, ha pesti vagy, akkor az Örsön az Árkádban valamivel olcsóbban is megcsinálják 2-3ezerért. (Maga a dögcédula eBayen 500ért már van, gravíroztatható és akár ingyenes szállítással is rendelheted.)
2015. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok hal isten :)

Nagyon köszönöm <3

2015. júl. 5. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy sokkal olcsóbb verzió is ^^ Az Asia centerben egy dögcédula-nyomtató gépbe bevihetsz bármilyen adatot, és kinyomtatja ^^ Egy cédula + fekete gumi rá 1500 ft összesen.
2015. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És milyen a minosege?

És mi az hogy dögcédula csináló gép? :'D

2015. júl. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!