Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe ennek az animének?...

Mi a címe ennek az animének? (lent)

Figyelt kérdés

Régen láttam az élső részt, de nem tetszett a grafikája, mert nem olyan modern, ezért nem néztem tovább. Valami oldalon is olvastam róla, ezért a többi rész tartalmárol is tudok valamicskét, viszont én hülye azt az oldalt nem találtam meg. :/

Egy "átlagos" lány a főszereplő. Sajnos nem tudom a nevét. Barna szeme, hosszú barna befont haja van. A szülei beiratják valami gimnáziumba, ahol sok a gazdag fiú, és a lány szülei abban reménykednek, hogy a lányuk összejön valamelyikkel, ás megoldódnak az anyagi gondjaik.

Viszont azok a fiúk rettenetesen bánnak a szegényebb tanulókkal... A lány összebarátkozik egy másik csajjal, és nem tudom hogyan, de leesik szegényke a lépcsőn, rá a suli leggazdagabb pasasára, és ezért rettenetesen bedühödik, és a lányok "ellen fordul" a többi sráccal. A főhősnőnk kiáll barátnője mellet, és meg mondja a fiúknak a magáét, ami elég jogosnak tűnt nekem. Persze, senki sem áll ki a lány mellett, mert félnek.

Aztán később egy piros szallagot (vagy hasonlót) raknak a lány szekrényébe, ami azt jelentette, hogy mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy kiűzzék az iskolából. Ha valaki megkapta tőlük ezt a szallagot, akkor az a pletskák hallatán nem bírta tovább... de a lány magabiztosan elhatározza magát, hogy ellen fog állni.



2015. jún. 30. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
* pletykák
2015. jún. 30. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hana Yori Dango
2015. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez az! :)
2015. jún. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!