Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani...

Tudnátok olyan animét mondani ami? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mondjuk romantikus-akció-kaland, vagy romantikus- kaland. ahol a főszereplő nem egy béna és ténylegesen összejönnek. mert sok olyan animét látok ahol van 1 csávó akibe 6 csaj szerelmes és a végén nem lesz belőle semmi

2015. jún. 28. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Accel World - nem a romantikán van a hangsúly, de a főszereplő páros együtt van. A főszereplő srác az elején kissé béna, de szerintem nagyon szép karakterfejlődésen megy át

Bakemonogatari - ez egy kicsit elvontabb, itt is van szerelmi szál, de itt se az van a középpontban. Van egy kis hárem-beütése, de jól látszik, hogy a srác melyik lánnyal van együtt.

Chobits - robot és ember kapcsolata, van benne ecchi is, a srác néha béna, de amúgy szerintem még az elfogadható kategóriába tartozik (engem legalábbis nem kergetett az őrületbe, mert amúgy én is allergiás vagyok a hasznavehetetlen, béna karakterekre)

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - itt nem emlékszem, hogy a végén összejönnek-e, de van benne szerelmi szál.

Clannad, Clannad After Story - itt a szerelmen van a hangsúly, nagyon szép és szomorú anime, de akció és kaland nincs benne, inkább slice of life és dráma

Dakara Boku wa, H ga Dekinai. - ecchi, elég sok mellmutogatással, ha jól emlékszem, itt is összejönnek a végén, de ebben nem vagyok biztos

Fate/stay night - ember és "szellem" kapcsolata, lesz közöttük szerelem, csak... nem akarom elspoilerezni, de nem maradhatnak együtt

Fate/stay night: Unlimited Blade Works - mivel a Fate/stay night visual novel alapján készült, több route-ból áll. Az egyik ilyen route az UBW, itt nem a "szellembe" lesz szerelmes a srác, hanem egy élő lányba, szóval mondhatjuk, hogy összejönnek. Itt nem olyan irritáló a főhős, mint a sima stay night-ban, de ott is főleg az elején hoz hülye döntéseket, a végére megkomolyodik. Inkább a harcok állnak a középpontban, nem a szerelem, de van az is.

Junketsu no Maria - itt a lány a főszereplő, van benne ecchi is, de elfogadható, szerintem kellemes kis anime, nem egy maradandó darab, de egyszer mindenképpen meg lehet nézni, és a szerelmi szál is jó benne.

Kyoukai no Kanata - szerintem itt se jönnek össze a szereplők, de van benne egy kis aranyos, romantikus szál

Mirai Nikki - a srác béna (a végére egy kicsit megkomolyodik), elég idegesítő módon, de a lány nekem nagy kedvencem. Ha nem tetszik a vége, akkor nézd meg a Mirai Nikki Redial-t, az mangahű lezárást ad a történetnek.

Steins;Gate - itt is van szerelmi szál, összejönnek is meg nem is (ha megnézed, rájössz, miért írtam ezt:D), nagyon jól felépített anime, az egyik legjobb, amit láttam, és az időutazás áll a középpontjában. Az eleje karakterépítés, így nincs benne túl sok akció meg cselekmény, de aztán szépen beindul a történet.

Sword Art Online - itt is van szerelmi szál, van, amikor nagyobb hangsúlyt fektetnek rá, és van, amikor nem, de összejönnek a karakterek. Van benne akció is, dráma is.

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster - van benne egy kis szerelmi szál, de nem azon van a hangsúly.

2015. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jún. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!