Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy kis spoilert kérhetnék a...

Egy kis spoilert kérhetnék a Bleach-ből?

Figyelt kérdés
Bár még csak a 65. résznél tartok, de szeretek kiszúrni magammal és előre tudni mindent. :D Hallottam olyat is hogy Ichigo és Rukia összejönnek, ebből nem tudom mennyi igaz és esetleg valami kis érdekesség is jöhet ezzel az animével kapcsolatban. :D

2015. jún. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ichigo nem jön össze senkivel. Ez egy 11 éveseknek készült csupa clishé shounen ilyesmire ne is számíts.


Röviden a történet: jönnek sorba az ellenfelek Halálistenek, aztán Hollow-Arankarok, Full-bringeresek, aztán quincik.

Ichigo meg érdekes módon mindig megkapja az épp aktuális boss erejét a többi mellé. THE END.

2015. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Bocs az offért:


#1 nem írtál semmi vicceset, mégis felröhögtem:D Ennél jobban összefoglalni lehetetlen xD

2015. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1# Ehhez hozzátennék még pár dolgot.


Először is Ichigo minden ARC-ban megkapja a főboss erejét, viszont rajta kívül senki sem képes legyőzni a főbosst, viszont érdekes módon jönnek az egyre erősebb ellenfelek, de ő mégis gyenge hozzájuk, sőt gyengébb többi kapitánynál is olykor-olykor. Ez rendszer ilyen fura.. Példa: Legyőzte kenpachit shikaial, viszont Bankaial tudta csak Byakut.


A története meg annyi, hogy jönnek az ellenfelek, s mindig erősebb lesz a végén isten lesz.

2015. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
JA meg mindig kiderül róla hogy: Apja halálisten, Anyja quincy, mellette fullbringer, a végén isten leszármazottja, vámpír, isten-angyal hibryd lesz
2015. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Érdekesség?

A története egy nagy kalap fos. Rukia megmentése után folyamatosan ugyanaz fog ismétlődni, csak más karakterekkel.

2015. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ichigo megkapja a final getsuga tenshou-t, Aizen is eléri az ereje határát, Ichigo-t alig tudta megsebezni, csak egy atombombaszerű támadással tudta a bal karját megkarcolni, hókonverte egy utolsó támadással Aizen-t, ennyi. Aizen nem halt meg, de bezárták. Utána meg hippi lett Ichigo, és szeretett mindenkit. Am nem, csak a folytatásnak semmi értelme nincs szerintem, erőltetett az egész.
2015. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bírom a Bleach-et, de sajnos ez a kép remekül összefoglalja a történetét:


[link]

2015. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!