Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok pár film/anime-t ami...

Ptlg225 kérdése:

Írnátok pár film/anime-t ami a szuperhős témával foglalkozik?

Figyelt kérdés

Olyan filmet vagy animet keresek ami a szuperhős témával foglalkozik.Nem olyan filmet mint pl: A vasember,Superman ami igazi szuperhősről szól ,hanem mint pl: Zoom, Hancock,Meteor man,Kick ass,Szuper exnőm,Szuperhősök újgeneráció(Amazing Extraordinary Friends),A fantom,

Zoom kapitány(asszem),A szövetség,stb.

Vagyis nem az ismertebb hősökre gondolok hanem épp az ellenkezőjére a kevésbé ismert hősökről szóló vagy kicsit régebbi filmekre amit úgy az átlag talán nem látott vagy már el is felejtette.Értitek mert akkor én sem láttam eléggé érdekel a téma ,de nem vagyok nagy fan. Animébőll küldhetitek az összeset nem sok van belőle ebben a témában.



2015. máj. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Dare Devil-A fenegyerek
2015. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi kifelejtettem a Szuper felső tagozatot,a Hősöket és a Kívülállókat beleírni.
2015. máj. 22. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiger and Bunny(anime)
2015. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samurai Flamenco. Mindnenképp. *3*
2015. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

One Punch Man című anime, elvileg most készítik, de a mangát tudod olvasni, csak jót hallottam róla.

Közvetetten a Fate széria (főleg a Fate/zero) is erről szól, hogy mit jelent hősnek lenni, de konkrét szuperhősök nincsenek benne.

2015. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a Fate-hez nincs kedvem mert ha megnézem akkor mindet megkéne néznem és nagyon hosszú.És már úgyis elegem van abból ,hogy az egyház az álszent gátlástalan gonosz aki még az ördöggel is összefog hogy több hatalma és pénze legyen.Vagy igazi vallásfanatikusokból áll akik bárkit megölnek isten és az egyház nevében.A legtöbbet már láttam ,de köszi nektek.
2015. máj. 24. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Boku no hero academia (anime)

Fantasztikus shonen vígjáték. A zenéje tökéletes, az animés humort nem szoktam szerwtni, de ebben tényleg jó a humor, az ellenségek királyak, stb.

2018. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Boku no hero academia
2020. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!