Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem való animéket?

Ajánlanátok nekem való animéket?

Figyelt kérdés

Elég érdekes az ízlésem és magamtól nem nagyon találok olyan animét ami megtetszene.Eddig csak ez a pár nyerte el a tetszésem, de azt nagyon.

Death Note

Clannad

Hellsing

Monster

Ergo Proxy

Másodpercenként 5 centiméter

Leginkább a komolyabb, drámaibb hangvételűeket kedvelem amik valós helyszíneken játszódnak (városban stb..tehát nem egy másik bolygón vagy ilyesmi).Ha jó a története akkor jöhetnek a romantikusabb animék is.Az sem mindegy hogy-hogy van megrajzolva például ajánlották a Code Geassst, habár a története nagyon megtetszett így ránézésre elég bizarr, olyan mint egy gyerekmese.Egyszer lehet megnézem a jó történet miatt de a látványvilága nagyon nem jön be.



2015. febr. 21. 21:45
 1/6 Emma :) válasza:

Hát ajánlanék párat:

- AnoHana- ezt elkezdtem nézni de az akkori hangulatomnak ez túl szomorú volt úgyhogy nem tudok róla sokat de amennyit láttam abból annyi lejött h eléggé az érzelmekre fókuszál

- Chihayafuru- 2 évados az egyiket már végignéztem és tetszett, ez is elég drámai... egyébként a karutáról szól..van benne szerelmi szál de mivel ez nem romantikus anime nem igazán bontakozik ki :(

- Skip Beat!- ez nem valószínű hogy tetszene de azért ajánlom mert személyes kedvencem :) :)

-Vampire Knight- hááát..esetleg

És végül nem tudom hogy szoktál-e mangákat olvasni, ha igen akkor azok közül ajánlanám

-hanazakari no kimitachi e- hát ezt egyszerűen nem tudom miért de imáádom xd

-watashi ni shinasai- elég furcsa a történet (számomra) de nem rossz..és nagyon romantikus...ha szereted a szerelmi háromszögeket ezt feltétlen olvasd el

Remélem megtetszik valamelyik!! :D

2015. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parasyte the Maximum elég komoly drámai jobb mint a Death Note szerintem.
2015. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha már dráma, akkor Tokyo Ghoul 1-2. évad. Viszont olvasd hozzá a mangát is, ha világosabb képet akarsz kapni a sztoriról.
2015. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:

Code Geass mint gyerekmese??? Kiakadok...

mit ajánlani tudok:

-Angel Beats

-Guilty Crown

-Higurashi koro ni

-Guilty Crown

2015. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt van pár rövid jellemzéssel. Akame ga kill, Black Bulet ( a 3. rész után kezd komolyabb lenni),Kotonoha no Niwa(romantikus dráma), Steins gate,The Sky Crawlers (Égenjárók háborús dráma),Toaru Hikuushi e no Tsuioku. (A Hercegnő és a pilóta története)Yodaka no Hoshi(10 perces szomorú történet)Zankyou no Terror,Evangelion részek,Berserk(középkor) Remélem segítettem :)
2015. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cerberus[88] válasza:
"D" a Vámpírvadász régi ugyan de szerintem nézhető , jó a története és tele van váratlan fordulatokkal!
2015. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!