Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem animét? Kicsit kényes az ízlésem. Bővebben:

Figyelt kérdés

Szóval. Nagyon csalódott vagyok, mert mostanában nem igen találok olyan animét ami megfogna. Igazság szerint, a lényeg, hogy legyen benne egy kis fantasy, egy kis erőszak, egy kis szerelem, és ami a legfontosabb: a lány főszereplők ne vinnyogjanak, és ne legyenek idegesítőek! (ritka az ilyen...)

csak hogy belelássatok egy kicsit a világomba... ezeket az animéket fejeztem be, és könyveltem el őket, az "EZ IGEN!" kategóriába: Corpse princess, Elfen lied, higurashi no naku koro ni, deadman wonderland, mirai nikki (bár itt a a főszereplő leányzó, sajnos mégis módfelett idegesített).

Kérlek, csak olyat ajánljatok, amit tényleg láttatok, és bejött. Nagyon várom a válaszokat. Köszii.



#anime #ajánlás #fantasy #corpse princess #deadman wonderlans
2015. febr. 18. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, de ezek közül három nekem is tetszett, így gondoltam megosztom a többi kedvencem. Sajnos nem, nem mindegyikben van vér meg nem mindegyik egy kicsit fantasy, de hidd el, a leírtak alapján lassabb az összes jó ilyen típusút láttad, szóval keress más fajtát is...


Ghost Hound

Kaiba

Umineko no naku Koro ni (Sok embernek nem tetszett, nekem igen, csak nincs még vége...)

Panty & Stocking

Serial Experiments Lain

Utena

Mawaru Penguindrum

Kara no Kyoukai moviek

Ghost in the Shell (az összes, sorozat, movie minden)

Shinsekai Yori

Aku no Hana

Madoka


Amit nem láttam, de tudom hogy véres/sokan szeretik:

Hellsing

Kurozuka

Tokkou

2015. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sword art online?
2015. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszi ^^ hozzá is látok. :)
2015. febr. 18. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Monster

Ergo proxy

wolfs rain

zetsuen no tempest

2015. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ghost hunt
2015. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tokyo ghoul
2015. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Mentek a zöldek^^
2015. febr. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!