Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Drama CD letöltése közben...

Drama CD letöltése közben erősen gondjaim akadtak. Esetleg tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az "airavalky.blogspot.hu" oldalról szerettem volna Drama CD-ket letölteni (japán izébizé, aki nem tudja, hogy mi az, annak ennyi információ is bőven elég róla). Ha úgy vesszük, nem is akadt akadály, egyedül a fájl kibontásakor ütköztem problémákba: a legtöbb fájl 7z (7 zip) kiterjesztésű, és nekem konkrétan le is van töltve a program, az által is bontottam ki őket, de valamiért sem a .jpg, .png és hangfájlokat (vlc) sem akarja elindítani/megjeleníteni. (A Windows Fényképnézegető nem tudja megjeleníteni a képet, mert a fájl üres. - írja minden egyes alkalommal a képekhez.) A jelszó jó hozzá, elvileg a fájllal sincs semmi probléma... Előre is köszönöm a válaszokat!

#anime #fájl #drama cd
2015. febr. 16. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tudok megbízni egy oldalban, ami rögtön ingyenes regisztrációt követel már a nyitóoldalon. Biztos hogy nem átverés? Nem kellett valami felmérést kitölteni letöltés előtt?
2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen csak be kellett küldeni az adatokat (e-mail cím, felhasználónév, ilyesmi) majd küldeni egy üzenetet az oldal szerkesztőjének a gmail címére, hogy miért akarsz csatlakozni. (Ha elfogadja, akkor be tudsz lépni.) Elvileg megbízható oldal, vagyis, én is úgy találtam rá, hogy rengeteg link odavezetett (tumblr, blogspot oldalakról...stb), tehát nem hiszem, hogy velük lenne a gond. ._.
2015. febr. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!