Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akció és egyben fantasy...

Akció és egyben fantasy animék? Nem nagyon néztem ez előtt animéket.

Figyelt kérdés
Sőt szinte semmit sem, egyedül az eredeti Narutot (nem azt az új valamit, fúj), Inuyasha és Chuunibyou demo Koi ga Shitai!-t. Szóval örülnék valami javaslatnak :) Külön megköszönném, ha leírnátok miért szeretitek. Persze nem kell, rá tudok én is keresni, elég csak a címe is.

2015. jan. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Sword art Online 1.-2. - ezt nem szeretem, csak a fantasy nélküli részeket.

Tokyo Ghoul 1.-2. - a cenzúra nélküli nagyon jó, ez inkább olyan dark fantasy lenne, jó történet és egy (később) badass főszereplővel

Attack on Titan - ebben nem sok fantasy van :D, de nagyon durva akció *_*, örök kedvenc.

Bleach - ezt biztos ismered, durva harcok vannak itt is

Higschool DxD - ecchi minden mennyiségben <3 :D

2015. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shinon válasza:

Én nem szeretnék spojlerezni csak a címet írom:

Black Bullet

Corpse Princess: Ligth

Date a Live

Sword Art Online (kedvenc)

Highschool of the Dead

Elfen Lied

Mirai Nikki (én ezzel kezdtem és kedvenc)

Remélem segíthettem :D

2015. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attack on Titan, fantasy és akció is, egyben egy disztópikus világkép
2015. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akció, se nem fantasi, de Steins;gate.

csak akkor kezdj bele, ha elég érettnek tartod magad hozzá. Tipikus gondolkodtatós anime. Elején unalmas, sőt, az első 3 részt érteni sem fogod, de utnna minden kitisztul. Nem sok animèt láttál, és így igazából nem is ajánlom, de ha már sokat megnéztél, akkor emlékezz eme hozzászólásomra. Mindenképp nézd meg belőle az első 5 részt, akármennyire unalmas vagy nem tetszik, de a legjobb lenne ha 10.rèszig meg sem álnál. Az eleje gagyi, mint mondtam, de a felénél szivárványt fogsz hányni.

szeretem mert gondolkodtatós, számunkra ismeretlen világot dolgoz fel és valósághűen ábrázolja, hogy mi is történne, ha ez bekövetkezne.

Rövid ismertető: Okabe Rintarou egy őrült tudós, aki otthon egy saját mini-laboratóriummal rendelkezik, amit hacker barátjával, Daruval, és gyerekkori barátjával, Mayushival tart fennt. Egyik nap Okabe elmegy egy híres tudós sajtókonferenciájára, ahol egy lány a konferencia közepén kihìvja az előadóteremből. A lány állítása szerint a fiú mondani akart neki valamit, de Okabe még életében nem találkozott a csajjal. Miután lerázta, megkeresi Mayushit, és egy sikolyt hall. Eldönti hogy felfedezi mi volt a zaj, így akad rá a lány(Kurisu) holttestére. Főszereplőnk sokkot kapott, és küldött egy SMS-t barátjának, Darunak, azzal az üzenettel, hogy Makise Kurisut meggyilkolták. Miután hazaért, Daru azt állítja hogy 5 nappal ezelőtt kapta meg az SMS-t, és hogy a sajtókomferencia nem volt megtartva. Okabe visszarohan a sajtókonferencia épületébe, ahol találkozik Kurisu-val, azzal a lánnyal, akinek a holttestét megtalálta.


Így kezdődik a történet, és ez csak ez 1.rész volt :)

2015. jan. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!