Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Készült-e magyar felirat a...

Készült-e magyar felirat a Pokémon rajzfilmsorozathoz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt szinkronnal van végignyomva O.o feliratosat még nem láttam sehol
2015. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán a legújabb évadoknál... de a Jotto ligáig szinkronos.
2015. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Azokhoz a részekhez, amiket nem szinkronizáltak biztos.
2015. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai számítás szerint a 7. évadig szinkronos, illetve az RTL Klub nem adta le végig. A 7. évad 3. részéig került adásba. Az 5. évad után már Hoenn-ben játszódik a történet, illetve japán számítás szerint ez már második sorozatba tartozik "Pokémon: Advanced Generation" címmel.
2015. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes. Felettébb érdekes. Népszerű japán rajzfilmsorozat a Pokémon és nem készült hozzá magyar felirat?
2015. jan. 16. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért készült volna, ha leszinkronizáltták? De amúgy biztos van hozzá, keress rá googleba...
2015. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején még kevesebb volt az ilyesmi és a 3. évadig jó szinkron készült hozzá. Így szerintem nem igazán volt igény rá.

Esetleg nézd meg az Anime Center oldalát. Elvileg fent van az összes Advanced rész is, de regisztrálni kell.

2015. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amit leszinkronizáltak magyar nyelvre az az amerikai verzió, ami különbözik az eredeti japántól. Az amerikaiak sajna úgy-ahogy átdolgoztak ezt-azt a japán verziót.
2015. jan. 16. 21:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg a Google keresőben már halálra kerestem magyar feliratot a Pokémonhoz, azonban nem találtam. Nem véletlenül tettem fel itt a kérdést. Evidens, hogy reá kerestem a magyar feliratra a Google-n.
2015. jan. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!