Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek megéri a Bleachot...

Szerintetek megéri a Bleachot folytatni?

Figyelt kérdés
Most fogom befejezni a Bleach animét,de ez még nem a vége ,mert a folytatása van mangában.szerintetek érdemes olvasni a mangát miután befejeztem az animét?

2015. jan. 8. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszett, persze.


Ha nem, hát, egy próbát adhatsz neki, fullbringer arc után jobb lesz valamivel.

2015. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm... a jelenlegi aszem utolsó arc a Quinsi-s jobb mint a fullbringes.

Vannak elég jó részek és feltűnik pár új bankai és sikai és Ichigo új kardja wow *_* :D

Folytasd mindenképp ha kiváncsi akarsz lenni majd a végére.

Bár szerintem egyre sz4rabb ez a manga, folyton önmagát ismétli... mondjuk én ennek ellenére szeretem.

2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Asszem akkor folytatom,mert télleg tetszik...de ezek az újabb részek télleg kicsit gagyik...mintha más animét néznék...de persze kíváncsi vagyok az igazi végére. :)

Köszi a válaszokat.

2015. jan. 8. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már évek óta csak megszokásból követem, de sztem a Bleach egy hatalmas nagy szar, ami Aizen legyőzése után még szarabb lett, mint valaha is volt.
2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!