Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az UPC-n van olyan csatorna,...

Az UPC-n van olyan csatorna, ahol animékat adnak? Vagy mien csatornán szoknak animékat adni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül a Viasat6 szokott animéket adni, nincs csatorna, ami animéket ad, mert nincs rá kereslet.
2014. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a Viasat 6 Pl Én is szívesen néznék tévében (nézek(tem))... Igény lenne rá csak tévéknek nem igazán éri meg + drágák is.

Neten sok helyen írják a többiek miket kéne adni. Nem vesznek komolyan minket. :( Na meg jobb részeket úgy is kivágják lásd DBZ... Sokszor csak álldogálnak harc közben pedig nem is... Nc-én Neten Baggio töltsd le meglátod mennyivel jobb.

2014. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dragon Ball Z edet nézheted

Yu-gi-Oh! GX-et 104 részig.

December 31.Ninja Scroll 22:00-kor

(Ismétlés: január 1., 0:45.)

Január 1. Szentjánosbogarak sírja 22:00-kor.

(Ismétlés: január 2., 0:25)


Ideje volt észre vennetek kb 2013 év óta mennek rajta...

2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dragon Ball Z -t már most adják 3x a Viasat3-on,már láttam én....kár hogy nincsen egy csatorna ami Animékat adna.
2014. dec. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!