Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok olyan animét ahol...

Ajánlanátok olyan animét ahol a főszereplő normálisból "őrültbe megy át?

Figyelt kérdés
pl. Tokyo ghoul(Kaneki)

2014. okt. 24. 16:52
1 2
 1/12 mamacsom ***** válasza:
NouKome, Watamote....szerintem ezek eleg viccesek..meg nem normisak benne a foszereplok..ja, es van meg par, ami elegge "orult"-->Tokyo Ghoul, Parasyte, Shiki..stb
2014. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Monogatari széria (Itt több karakter is ilyen: Senjogahara, Sengoku, Shinobu, Hanekawa)

Teljes sorozat sorrendben: Kizumonogatari (még nem jött ki, elv. jövőre jön),Nekomonogatari,Bakemonogatari, Nisemonogatari,Monogatari Series Second Season,Hamonamonogatari,Tsukimonogatari (most télen érkezik).


Tokyo Ghoul - ezt írtad is


Blood+ (Saya annyira nem lesz "őrült", de eléggé megváltozik és lesz amikor meghibban és sok embert kinyír)


Mirai Nikki (Yuno végig yandare, nem "őrült" valójában a végén derül ki, hogy csupán hihetetlenül önző és lesz...ar mindent, azért viselkedik így)


Higurashi no Naku Koro ni és Higurashi no Naku Koro ni Kai

Gyakorlatilag erről szól ez az egész horror anime, hogy mikor ki őrül meg, elég véres és psziho horror, de a története nagyon jó, csak ajánlani tudom.


Blood+ (Shiro karaktere pont ilyen, de anime nem lett befejezve csak maga formájában)


Another (másik horror anime, vége felé többen erőszakos őrültek lesznek).

2014. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attack on Titan
2014. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek főleg a másodiknak!! :) De mindenkinek ment a zöldkacsó ;) :)
2014. okt. 24. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, utolsó előttit elrontottam, az nem Blood+ hanem Deadman Wonderland akart volna lenni :)
2014. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Death noteot senki sem irja?:O light a vegere egy orult pszcihopata lesz:d
2014. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Light elejétől már kb. olyan, ennyi erővel lehetne írni a Code Geass-t és a Monstert is.
2014. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2. Köszi még egyszer ! :D

A Death Note-ot ismerem és az tényleg nem olyasmi :D de azért köszi nektek is! :)

2014. okt. 25. 19:25
 9/12 Firedoom ***** válasza:
Chaos;Head, bar itt csak "szinplan" megorul. Egyik kedvencem. Ha nezed az elejen ne csodalkozz, h semmit nem ertesz :D nezd egyhuzamban es a vegere kitisztul.
2014. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csiganna válasza:
Talán még a Gulity Crown. (remélem jól írtam)
2014. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!