Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Japán/koreai romantikus...

Ágoston Noémi kérdése:

Japán/koreai romantikus filmeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban élőszereplőset keresnék, amit online meg tudok nézni magyar felirattal, de ha anime (pl. A vándorló palotához hasonló) az se baj, csak ne amerikai rendezésű legyen, hanem eredeti japán/koreai, olyan színészekkel. A történet csak annyiban fontos, hogy romantikus legyen. Ha van olyan, amiben a "rosszfiú" beleszeret a "jókislány"-ba, az lenne legjobb (ilyen téren sorozatot is elfogadok) a lényeg, hogy szerelem legyen benne.

2014. okt. 11. 14:33
 1/5 Kakaó39 válasza:
Personal Taste (koreai)
2014. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ezeöccá ***** válasza:

Pl. My Sassy Girl? Monduk ez inkább ilyen "zűrös csaj" + "selyemfiú", de romantikus vígjáték.

https://www.youtube.com/watch?v=zfBqIbH6o7s (teljes film, HD)

2014. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

WerewolfBoy a kedvencem.

You're My Pet

100 Days with Mr. Arrogant

My Sassy Girl

Chilling Romance

Playful Kiss (ez is az egyik kedvencem azaz Japán filmek közül A kedvencem)

Windstruck ez nagyon szép szerintem , de annyi zsepit elhasználtam utána, hogy csak ha bírod akkor bár lehet csak én vagyok ilyen.:DDD

2014. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Takumi-kun :DDDDD
2014. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49 nap,Monstar,Surplus Princess,Birdie Buddy,A Gentleman's Dignity ((Grace of Gentleman)),Adolescence Medley,She's so lovable,Love keeps going,Deja vu,Dream High,Fated to love youThe color of the woman,Emergency couple,Mimi,Secret Garden,I miss you,My princess,To the beautiful you,You're beautiful,Bad couple,Pasta,Pretty man,
2014. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!