Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul mangát le spoiler-...

Tokyo Ghoul mangát le spoiler-eznétek?

Figyelt kérdés

Most végeztem az amime 10. részével amiben elrabolták Kanekit, innentol kellene. (hallottam egy pár dolgot...) Érdekelne, hogy miért fehéredik ki a haja, és hogyan változik a személyisege. Hogy viselkedik a barátaival, "kis hugával" nem tom a neveket bocs :D

előre is köszönöm



2014. szept. 5. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát, ha ennyire érdekel, de hát azért szólok, hogy tényleg spoiler xD A lényeg, hogy megkínozzák, legalábbis úgy tudom ettől fehéredett ki a haja (ha részletesebben bele akarunk menni levagdosták a folyamatosan visszanövő lábujjait). Szerintem sokkal zárkózottabb lesz, és sok minden fogja aggasztani, van mikor ki sem jön a szobájából. Aztán pedig elhagyja az anteikut, én eddig jutottam angolul a mangával. Remélem kicsit segíthettem neked c:
2014. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Még egy kérdés, még 2 rész lesz az animeből szerintetek benne lesz az hogy megváltozik Kaneki?

jöhet még tovább a történet...

2014. szept. 6. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkínozzák, levágják az ujjait meg végtagjait, fülébe meg 100 lábut raknak stb... ezt csinálják vele napokig és ebbe "őszül bele". Aztán mikor embereket nyírnak ki előtte és neki kellett volna eldöntenie ki élheti túl akkor utána kicsit bekattan és onnantól lesz "rendes" karakter, tehát kicsit őrült de már nem annyira töketlen mint előtte.


Amúgy többiekkel onnantól elég hideg lesz, Toukát rögtön le is rázza (onnantól elég keveset is fog szerepelni már ő).... mert senkit nem akar belekeverni az Aogiri Trees dolgokba, amit el akar pusztítani.

2014. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el inkább a mangát,úgy sokkkkkal érdekesebb :D



Nah azér elmakogok pár dolgotXD

Kanekibe nagyon mélyen bele fog égni a kínzója karaktere,átveszi tőle az ujjropogtatást,és ugyan olyan kegyetlenül fog elbánni vele mint ahogy azt ő tette Kanekivel,valamint Ayatot(Touka öccsét)is kegyetlenül megkínozza.

Majd később(ez már tényleg nagyon NAGYON nagy spoiler!!!!!!!)

a Kaguneja is egy százlábú alakját veszi fel,olyanét amilyet Yamori a fülébe gyömöszölt.

Egy kicsit megőrül,de nem annyira hogy teljesen beszámíthatatlan legyen.Igazából nem is őrületnek kéne nevezni, hanem poszttraumás stressznek.A barátaival ugyan olyan gyengéden bánik(próbál)mint eddig,főleg Hinamival(a "hugi")

Egyébként nagyon kemény karakterré válik,olyanná akivel nem akarsz balhéba keveredni,nagyon király :D

Eh de nem az animében -__- ott minden badasst kitöröltek belőle,és meghagytak egy...furi,béna kaneki-héjat???

2015. máj. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!