Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animeadditson hogy lehet...

Az animeadditson hogy lehet mangákat és legfőképpen visual noveleket olvasni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést elírtam és véletlenül tovább mentem! Light Novel! Erre gondoltam. De mondjuk online visual novel is jöhet!

Legfőképpen Golge és annak fiú változata!

2014. aug. 28. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejelentkezle. -> Ismertetők fül -> Ismertetők listája -> Light Novel ->


Itt bejön az oldalon lévő összes LN, megnézegeted őket, sajna nem jelzi melyikhez van magyar fordítás szóval ... sztem próbáld azt nézni, ami már értékelve van. Esélyes hogy el van kezdve hozzá a magyar.


Vagy a szűrési félteleknél a Típusnál újra bejelölöd a Light Novel-t valamint a További beállításoknál az "elérhető hozzá teljes fordítás"

Sajna, még elég gyerekcipőben jár a dolog, kevesen fordítanak LN-eket, ennek megfelelően az oldalon is össz-vissz 3 db van amihez elérhető a teljes magyar, és az is SAO.

2014. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nem épp SAO-t akarok olvasni!
2014. aug. 29. 01:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha! Jól bele találtál! Tényleg 3 van és mind SAO!
2014. aug. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!