Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket?

Tudtok ilyen animéket?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy harcolós legyen, szép grafikával,, Sword Art Online-hoz hasonlóan (ez csak egy példa, hogy tudjátok mire gondolok) látványos képességek, mint Kirito dupla kardos támadása. Szóval, legyen látványos benne a küzdelem... lehetőleg ne One Piece hosszúságokba nyúlót :') Szóval valaki ismer ilyen animét?

2014. aug. 12. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter (2011)
2014. aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire fog tetszeni neked a grafikájuk, nekem mindegyiknek tetszett:

Accel World (a SAO írójának másik műve, ez is harcolós)

Ao no Exorcist (démonok ellen küzdenek)

Black Bullet (szörnyek, Gasztreák ellen harcolnak)

Claymore (youmák, egyfajta démonok/szörnyek ellen harcolnak)

D.Gray-man (akumák, démonok ellen küzdenek)

Deadman Wonderland (néhány embernek különleges képessége van, harcolniuk kell egymás ellen, de aztán úgy döntenek, kitörnek a börtönükből. Sajnos nincs rendes lezárása, ha érdekel a vége, a mangát ajánlom)

Devil May Cry (itt is démonok ellen küzdenek)

Devil Survivor 2 The Animation (az emberek démonokat irányítanak, és azokkal küzdenek más démonok ellen, amik el akarják pusztítani a világot)

Guilty Crown (kicsit bonyolult lenne elmondani, hogy mivel harcolnak, és az pontosan mi, de itt van az ismertetője, ami nagyon jól leír mindent: [link]

K (a legszebb grafikájú anime, amit láttam, van benne harc is, igaz, nem azon van a hangsúly)

Kyoukai no Kanata (youmuk, démonszerűségek ellen harcolnak)

Mirai Nikki (az emberek egymás ellen harcolnak, hogy istenné váljanak. Véres, helyenként eléggé brutális)

Soul Eater (ez is eléggé komplikált, hogy mi-hol-merre, az ismertető szépen leírja a szituációt: [link]

2014. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) #2: több olyat írtál, amiket láttam, pl. DGM, DMC, Mirai Nikki, stb, ha a többinek is oylan grafikája lesz, mint azoknak, akkor 100% hogy tökéletes. :'D Mégegyszer köszi!
2014. aug. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!