Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem hosszú vagy...

Tudnátok nekem hosszú vagy nagyon jó yaoi-t mondani ami nagyon tetszett nektek + vélemény?

Figyelt kérdés

már ezeket láttam (de ettől függetlenül nyugodtan írjátok le a véleményeteket):

junjou romantica

sekai-ichi hatsukoi

koi suru boukun

kirepapa

no.6

sex pistols....kb. ennyi előre is köszi a segítséget :D



2014. aug. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
love stage(2014-es)
2014. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
crimson spell manga nekem még nagyon tetszett sajnos a magyar fordítása nem teljes,viszont nagyon hosszú és sok le van fordítva yaoiordenen megtalálod .és Hallnak az a hosszú haj.*o*kjááá.*^*
2014. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen <3 :*
2014. aug. 8. 18:27
 4/5 anonim válasza:

Hát tudok mondani neked 1-2:

ENZAI-nekem nem volt a kedvencem, nem hosszú de nézhető szóval nem mondanám h annyira rossz

SUKISHO-nem volt nagyszám de lehet h neked tetszik

TIGH ROPE-ez nagyon tetszett aranyos volt szerintem ezt minden féleképpen nézd meg

KIZUNA-szerintem ez is nagyon jó

GAKUEN HEAVEN-hát ebben annyi van h a végén van egy csók nem nagyszám ha nem yaoinak nézed akkor jó

SHOUNEN MAID KURO-KUN-hát ebben kicsit többet mutatnak ez csak akkor nézd meg ha tényleg azt is látni szeretnéd hogy szeretkeznek

Ai NO KUSABI-ennek több változata van jó

WINTER CICADA-ez harcosok közti szerelem jó

HARU WO DAITEITA-ez nagyon tetszett

MAIDEN ROSE-

LEVEL C- }ezt a hármat már el is felejtettem

HEY CLASS PRESIDENT- de fel volt írva lapomra


Még ha kell akkor tudok mondani de vannak ki írva még ilyen kérdések azokat is nézd meg.Ezekről nekem ez a véleményem de neked lehet h más véleményed lesz róla ezért írtam olyat is ami nekem szemály szerint nem tetszett.De ha tudsz még valamit akkor leírod elöre is köszi

2014. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :*
2014. aug. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!