Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek mint a...

Olyan animét keresek mint a Naruto! Tudnátok egy párat mondani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valmi jártas ilyen téren, de a Narutot nagyon szeretem. Olyasmit keresek ami hasonlít rá. Nem azt mondom, hogy Ninjásat hanem olyan...aj nehéz kifejeznem magam. Mindegy. A lényeg: fent legyen indavideon ha lehet, ne legyen rövid, és ha lehet élvezhető legyen a képminőség

2014. aug. 3. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha neverendingre gondolsz akkor nekem a kedvencem a one piece (lehet hogy első ránézésre nem fog tetszeni a grafikája de hozzá lehet szokni, és ha belendülnek benne az események nagyon izgalmas és érdekes, rengeteget lehet rajta nevetni, ha dráma van akkor meg már szinte bőgsz)


egyébként meg még van a bleach ami annyira nem jó mint a one piece de ehez talán több kedved lesz a rajzolása miatt (egy bizonyos pontnál tovább nem érdemes nézni mert tökéletesen le lett volna ott zárva és fölöslegesen rontották el a végét)


fairy tail: talán egy fokkal fiataalabbaknak szánták mint a többit de nekem tetszik


hunter x hunter


most ennyi jut eszembe ebben a kategóriában. remélem vmelyik majd megtetszik

2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
One Piece
2014. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bleachet tudom ajánlani, bár az a vége felé nagyon ellaposodik, viszont nagyon izgalmas az eleje (vagyis én nagyon szerettem). Emellett a régi klasszikus a Dragon Ball, amit felújítottak Dragon Ball Kai címen (csak kivágták azokat a részeket, amik feleslegesek). Ha pedig jó féle shonent szeretnél, akkor én a Nurarihyon no Mago ajánlanám meleg szívvel.

Menj fel az animeaddicts.hu oldalra, mert ott van külön beállítható keresési szűrő, ami kidobja a neked valóakat!

2014. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!