Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Clannad végén meghal valaki?

Clannad végén meghal valaki?

Figyelt kérdés
Ismerőstől hallottam, hogy szomorú a vége.

2014. júl. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: igen, meghal két szereplő a második évadban, de az utolsó rész happy enddel zárul. A további !SPOILER!, nem muszáj elolvasnod, ha nem akarod "lelőni a poént" - ahogy mondani szokás ilyenkor (bár én tudtam a végéről, így is ütött rendesen, utolsó előtti részt végigsírtam).

Hosszan: Clannadban is vannak szép, szomorú pillanatok, de a Clannad After Story (2. évad) sokkal szomorúbb:

Tomoya és Nagisa összeházasodnak, majd mikor Nagisa megszüli a gyereküket, Ukyo-t, a szülés után nem sokkal meghal. Ettől Tomoya teljesen depressziós lesz, Ukyo-t Nagisa szülei nevelik. Majd pár évvel később Tomoya erőt vesz magán, és elkezdi egyedül nevelni Ukyo-t. Majd Ukyo megbetegszik, de egy nap jobban lesz, és mindenképpen el akar menni Tomoya anyukájához (amikor először voltak ott, akkor döntötte el Tomoya, hogy elkezdi nevelni a lányát). Elindulnak, Ukyo pedig az utcán elesik, majd meghal.

Majd az utolsó részben újra a születés pillanatánál járunk, se Nagisa, se Ukyo nem hal meg, mindenki boldog, én meg néztem, mint borjú az új kapura, hogy mi volt ez, mégis miért sírtam végig az ez előtti részt, ha a végén semmi nem történt? Ne értsd félre, nagyon is örülök, hogy élnek, borzasztóan megviselt Nagisa és Ukyo halála, de így az egész dráma, sírás, zsepik feleslegessé váltak.

Az pedig, hogy mégis miért kerültünk vissza a múltba, és kezdődött minden elölről, kicsit zavaros, szerintem Tomoya kívánsága miatt, esetleg még arra is gondoltam, hogy az egész valójában Tomoya látomása volt.

Spoiler vége, ha valahol pontatlan voltam, elnézést, nem emlékszem már teljesen.

2014. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
röviden:nem hal meg senki
2014. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asszem ez azert volt igy mert ez egy visual novel alapjan keszult, van egy szomorubb es egy boldogabb befejezes is
2015. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!