Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Manga filctollakat hol tudok...

Manga filctollakat hol tudok mondhatni olcsón beszerezni?

Figyelt kérdés

Láttam egy csomó videót, ahol rajzolnak.. És sok oldalt is, ahol dicsérik a filceket.. Szeretnék én is, mert eddig csak ceruzával sikerült fényárnyatokat színeznem.. (vagy mit, úgy mondták nekem)


Valaki ha tudna boltot.. Vagy a bolt weboldalát. azt nagyon megköszönném.. Előre is köszönöm! :)



2014. júl. 9. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Copic markert szoktak általában használni, még talán ebayről a legolcsóbb beszerezni, de átlag pénztárcának igen húzós mindenhogy. Pesten az úristenfestekben tuti van, de szerintem nagyobb művészellátókban mindenhol akad, ha más nem, rendelésre.

Bár ha csak feketét használsz, az nem veszélyes árban.

Előnye, hogy utántölthetőek és viszonylag sokáig bírják, ami az olcsóbb verziókról nem mondható el, tehát hosszú távon jobban megéri.

De azért jó lenne tudni, milyen stílusban szeretnél rajzolni, mert lehet rengeteg alternatíva.

2014. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!