Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani jó dark...

Tudnátok mondani jó dark fantasy animéket, amiben démonok is vannak?

Figyelt kérdés
A Berserk-et már láttam valami ilyesmi tetszene, ami a középkorban játszódik vagy ilyesmi. Kuroshitsujit is láttam..ha esetleg még azt írnátok.

2014. jún. 24. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Shiki
2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, de ebben csak öldökölnek vagy van valami történet is benne?

Olyan horroros jónak tűnik majd belenézek.:)

2014. jún. 25. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ergo proxy
2014. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) az ergo proxy a jövőben játszódik
2014. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szuper, de ez az Ergo proxy egy kicsit se hasonlít ahhoz amit kértem..egyrészt nem középkor másrészt nem olyasmi, mint a Berserk nincs benne kardozás és nő a főszereplő..:(

Na szóval ez se az igazi..

2014. jún. 25. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Seiken no Blacksmith: Középkorban játszódó anime, legfőképpen kardokkal harcolnak azonban lányra és fiú-ra egyaránt terelődik a történet. Személyes véleményem az hogy meg lehet nézni de csak 1x.

Remélem segítettem!


Bye

2014. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.Nem tűnik valami sötétnek..

:D valahogy mindegyikbe beletudok kötni..hiába a Berserk felülmúlhatatlan.:D

Nem az a baj ha nő szereplő van benne hanem legyen izgalmas de legyen benne szerelmi szál is és sötét fantasy elemek pl démon vagy egy anti hős például..

2014. jún. 26. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Black Bullet, Death Note, Psycho Pass, Phantom, Attack on Titan, Tokyo Ghoul, D. Gray Man
2015. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bastard: Az egyik legnagyobb badass főszereplő az anime történelemben, egy Gonosz varázsló, akit rávesznek a jók, hogy egy másik gonosz ellen harcoljon. A történet nem annyira komor, tekintve, hogy a főszereplő gyakorlatilag legyőzhetetlen + akad kis ecchi és morbidabb poénok is itt ott a történetben, de jól áll az anime-nek. Ha oldschool Heavy Metal zene rajongó vagy, mindenképp nézd meg, mert több helyszínt, karaktert, varázslatot stb... Metal zenekarokról neveztek el benne.

Külsőleg egy középkori alapokon nyugvó Dark Fantasy világban játszódik, de valójában egy poszt-apokaliptikus, a mi világunktól távoli jövőben zajlik.


Claymore: A Berserk brutalitását hordozza magában női főszereplővel egy olyan komor dark fantasy világban, amely démoni lények folyamatos fenyegetettsége alatt áll.


The Twelve Kingoms: A történet eleje Dark Fantasy érzetű a főszereplő lelki vívódásai, személyiségzavarai (olykor már-már pszichopata gonosz benyomását kelti az első pár rész után) és a számára ismeretlen világban való elveszettsége, céltalansága miatt, de később a sztory egyre fényesebb lesz, ahogy a főbb karakterek útjai egyre pozitívabb jellemváltozásokat idéznek elő bennük. Ennyire komplex jellemfejlődéssel kevés történet rendelkezik.

Nálam benne van a top3 kedvenc animék listájában a Berserk-el együtt. Démonok ugyan nincsenek benne, de idegen teremtmények vannak.

2016. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!