Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hasonló anime?

Hasonló anime?

Figyelt kérdés
Mirai Nikkihez hasonló animét valaki tud?

2014. jún. 19. 23:05
 1/7 GerIta ***** válasza:

Nincs túl sok olyan anime, de megpróbáljuk... Lássuk csak...

A)Ha a love sztorijához keresel hasonlót, akkor a School Dayst tudom ajánlani, mert az kicsit hasonlít Yuno, és Yukiteru kapcsolatához.

B) Ha ahhoz viszonyítva keresel hasonló animét, hogy egy túlélős játék van benne a Danganronpát tudom ajánlani. Ott néhány kamasz verseng egymással az életért.

( C) Ha valamilyen megmondhatatlan oknál fogva az tetszett benne, hogy van egy élete végét járó isten a sorozetben, akkor a Noragamit ajánlom.)


Sajnos nincs még egy olyan jól összetett, és összeszerkesztett anime, mint a Mirai Nikki. Remélem segíthettem. :D

2014. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stein's Gate

[link]


Nem mondanám hogy "hasonló", animében ha nem egy fix story sorozatról van szó mint pl Gundam mind a 50 féle hasonló sorozata...


Olvass bele, szimpatikusabb szereplő gárda mint Mirai Nikkiben és lebilincselő s történet.

2014. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Steins Gate leíársból (spoiler mentes)

Záróakkordként álljon itt egy személyes vélemény: Számomra egy igazi meglepetés volt ez az anime - egyszerűen nem vártam tőle semmit, ám annál nagyobbat ütött, mert valahogy MINDEN a helyén volt benne és mindvégig tisztában volt az animét jegyző stúdió, hogy épp minek jött el az ideje. Mikor nevetnünk kell, hát nevetünk, mikor izgulunk, körmöt rágunk, mikor pedig felüti fejét egy komolyabb drámai szál, úrrá lesznek rajtunk az érzelmek, de egy biztos – élvezni fogjuk ezt az animét.

2014. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindjárt bele is kukkantok néhányba :D
2014. jún. 20. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland.

Szerintem ez sokkal jobb, mint a M.N., de sajnos még nincs 2. évadja szóval történet vége egyenlőre csak mangából lehet megtudni.

2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a 2. és 3. válaszolóval a Steins;Gate tényleg egy hihetetlenül jó anime elgondolkodtató a grafika is nagyon szép és ha elkezded nézni nagyon nehéz abbahagyni mert izgalmas és az egész történet magávalragad én imádtam az eggyik kedvencem ^3^ <3<3<3
2014. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+1 Steins Gate tényleg jó volt.
2014. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!