Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animét/animék...

Tudnátok hasonló animét/animéket írni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég megnéztem a High School DxD 1. és 2. évadját.

Nagyon tetszett, és ilyen hasonló animéket megnéznék még párat. Szóval tudnátok mondani a High School DxD -hez hasonló animéket?

Nem muszáj ecchi,a lényeg az hogy hasonló története legyen enyhe romantikával és látványos küzdelmekkel.


És egy utolagos kérdésem is lenne.

Keresgéltem és olyasmit vettem ki, hogy lesz ennek az animének 3. évada, de sajnos azt nem tudtam meg hogy mikor fog elkezdődni. Ha lennétek olyan kedvesek és egy kis információval szólgálni hogy mikor fog elkezdődni? Azzal tisztában vagyok, hogy nyáron fog kijönni, de azzal nem hogy melyik hónapban... Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek! A válaszokat előre is köszi.:)



2014. jún. 4. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mirai Nikki?
2014. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lattam a High School DxD-t meg, de tervben van..

infot nem tudok rola, viszont ha romantikus animet akarsz latvanyos harcokkal akkor...

Sword Art Online

Accel World

Zetsuen no Tempest

Tokyo Ravens

Code Geass

Guilty Crown

Mirai Nikki

Medaka Box

Kaze no Stigma

Strike the Blood

Code:Breaker

2014. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.kommentelő.

Oh kösz, de a mirai nikkit már láttam és nagyon tetszett, kicsit elborult volt, de szórakoztató és izgalams,tele váratlan fordulatokkal.


2.kommentelő.

Nagyon köszi szépen:)

Láttam már belőle 1-2-őt mindet megnézem:)

2014. jún. 5. 19:16
 4/7 anonim válasza:

Ha tudsz japánul vagy esetleg egy ismerősöd akkor itt találhatsz infót a 3.évadról [link]

Remélem segítettem. Én is alig várom :D

2014. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uhhh köszi:DD Már én is várom!!!:D
2014. jún. 26. 15:24
 6/7 anonim válasza:
4-es vagyok és láttam a : [link] oldalon hogy lesz 3 új szereplő is :D ha minden jól megy :D Alig várom :D
2014. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az jó hír, de aza a baj hogy még nem kezdik el!:DDD
2014. júl. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!