Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor jön ki a Naruto Shippuud...

Mikor jön ki a Naruto Shippuuden movie 7 (már ha lesz)?

Figyelt kérdés
Egy éve áprilisban azthiszem kijött a 6. és érdekelne hogy jön e most is mert azthiszem évente jönnek ki. Köszi a választ előre is!:)

2014. máj. 30. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy lesz, ugye manganak vege 2014-ben az anime is max 2015-ben fog menni (sajnos) Ha nem csinalnak neki valami folytatast akkor szerintem nem lesz tobb movie se.

De ki tudja...

2014. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oh értem kár érte:/ bár amúgy jólenne ha folytatnák valamivel a mangát is
2014. máj. 31. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne jó, ha már befejeznék. Ne értsd félre, nem vagyok Naruto-ellenes, egyik legkedvesebb animém, de szerintem a vége felé Kishimoto már nagyon kifogyott az ötletekből, vontatott, unalmas lett az egész. Ha esetleg az egész manga leállna egy évre, mint a Fairy Tail anime, és újból folytatná, az lehet, hogy még jó is lenne.
2014. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, Azota utanna neztem megint es ezt talaltam :D [link]


ugyhogy igen, lesz :D

2014. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még ha a manga és az anime véget is ér szerintem még lesznek új mozik, videójátékok meg egyebek.
2014. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Staykeer válasza:
Az összes moovie decemberben jött ki szóval ez is valahol azt is olvastam ,hogy december 22. jön ki
2014. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kmgyerek válasza:
Megjelent a 7. és egyben utolsó film, aminek a neve is az, hogy Naruto 7 the last. Július 31-én jelent meg, viszont magyar feliratról nincs információm. :S
2014. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Már mindenhol lehet olvasni a neten hogy december 6.án jelenik meg japánban az utcsó film,sajna :S
2014. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2014. nov. 3. 00:55
 10/11 anonim válasza:

Kamerással már fent van, ha érdekel, és le is van fordítva magyarra

[link]

De ez is csak kb. negyede az egész movie - nak :/

Azért remélem, segíthettem valamennyit :/

2015. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!