Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » InuYasha magyar felirat?

InuYasha magyar felirat?

Figyelt kérdés

Az InuYasha-t magyar szinkronnal (100valahánytól felirattal) végignéztem. Most szeretném már az 1. résztől Magyar Felirattal megtekinteni , de sehol se találom!

Valaki megtudná mondani, hol lehet megnézni? (link)

Köszönöm! :)



2014. máj. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Te gyerek!! Szinkronosan mé'nem jó?:D Jó a szinkron:)
2014. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szinkronosan nem jó. De a Magyar szinkron nem adja vissza azt, amit a eredeti szinkron:D
2014. máj. 17. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Hát, nekem nem tetszik Inuyashának pl a japán hangja:P Ebből kiindulva:)

http://www.youtube.com/watch?v=oclrCpS649c

A magyar szinkronhangok szerintem mind passzolnak és klassz lett a szinkron:)

2014. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is illenek, de ez személy-függő :)

Na, ha valaki talál Japán szinkronost, amin van magyar felirat az légyszi írjon :D

2014. máj. 17. 19:37
 5/7 macix10 válasza:
100%

Engem is...

Ha tudtok olyan honlapot akk irjatok link kösz thx

2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg borzalmas a magyar szinkron és a japán simán veri (legalább is számomra) és elszomorító, hogy félig van csak úgy feltöltve és a szinkron meg vagy 3x. Nem véletlenül van, hogy japánban egy kiemelkedő szakma a szinkronszínészet, nálunk meg az a 10 hang van kb, akik még bele sem élik magukat, csak felolvassák a szöveget.
2015. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. Mondjuk, amikor én először láttam ezt az animét, kb 4-5 éves voltam, szóval nem nagyon zavart a szinkron...:D De "most" /több mint másfél éve/ újranéztem, és japánul tényleg sokkal jobb LENNE, de sajnos nincs végig úgy...
2015. nov. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!