Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagi no Asukara-nak lesz...

Nagi no Asukara-nak lesz folytatása?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem személy szerint a nagi no asukara egyik kedvencem lett.Azt viszont sajnáltam hogy chisaki és tsumugu egyszer se csókolták meg egymást és hikarixmanaka páros se haladt semmit.De nem hinném hogy lesz folytatása talán egy movie-t vagy ova-t tudnék még elképzelni hozzá.Amugy meg nincs bejelentve hogy lesz folytatás.Különben még van rá esély hiszen nem jelentik be rögtön az új évadot szinte semmiből. :)

2014. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
halii. köszi a válaszod nekem is az egyik kedvencem lett imádtam nagyon tetszett az egész :) mondjuk a közepén kicsit türelmetlen voltam mert nem tudtam hogy most mi van Nanaka-val meg a többiekkel nagy kő esett le a szívemről mikor felébredt
2014. máj. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!