Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sportról szóló Animékből mit...

Sportról szóló Animékből mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit keresek ami megüti a Kuroko's Basketbal szintjét (Kuroko no Basket). Néztem valami Free Swiming Club nevűt is de az nem tetszett, ami még bejön az az Ace of Dimond.


Ti miket tudnátok ajánlani?



2014. márc. 24. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kuroko szintet nem nehéz megütni, legalább is animében a második évada pocsék lett. Hajime no Ippo, ha szereted a boxot. Slam Dunk, a valaha készült legjobb kosaras anime. One Outs, pszicho baseball.
2014. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami kicsit újabb animét nem tudtok ajánlani, ami nem rég készült??? Csak mert amiket küldtél az zavarja a szememet...
2014. márc. 24. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Minőség nincs grafikához kötve. Tény hogy egyik sem mai, de jobbak a mai átlag sport sablonoknál.


Esetleg ha valami újabb a Major évadok nagyon jók. Ookiku Furikabutte is nagyon jó kis anime. Prince of Tennis is, bár annak a jobb évada régi. Illetve az Eyeshield 21 egy brutálisan szórakoztató anime, eltúlzott grafikailag de egy sport animén nem röhögtem annyit mint azon, Hiruma Yoichi 4ever :D

2014. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt magad is körbe tudsz nézni, van 18 oldalnyi.

2014. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdeztelek titeket, hogy ti mit alyánlotok mert nincs türelmem, se kedvem 18 oldalt végig bogarászni, hogy melyik anime jó és melyik nem!

De azért kössz...

2014. márc. 25. 13:21
 6/11 Ágoston Noémi ***** válasza:
a Free! egy (asszem) most nyáron készült sorozat, úszókról szól, ha lány vagy, élvezni fogod a sok kockás hasat, ha fiú, tetszeni fog a sport része ;) a Chihayafuru talán inkább lányoknak való, karutáról szól (karuta=japán kártyajáték versekkel) az is viszonylag új :) remélem tudtam segíteni :D
2014. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző: David-ből én nem következtetnék lányra! :D


Amúgy a Chihayafurut még így is ajánlom.

2014. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"alyánlotok"


Ezen felsírtam... Amúgy meg oda van írv az ismertetője alegtöbbnek, nincs agyad, hogy eldöntsd, melyik tetszik? Smemivel sem biztosabb az, hogy az fog bejönni, amit mások aJánlanak.

2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Princess Tutu (baleetos xd)
2014. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tutu nagyon aranyos anime! (Fiúként mondom hogy tényleg az!)
2014. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!