Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok anime sorozatot...

Toth gergő andor kérdése:

Mondanátok anime sorozatot ami nem akció hanem romantikus és végén a szereplők összejönnek és hosszu az anime?

Figyelt kérdés
elöre köszi a válaszokkat?

2014. márc. 2. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Toradora

Golden Time

2014. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kaichou wa maid-sama (26.részes)

Kimi ni todoke (2 évada van)

Lovely complex (24. részes)

2014. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
InuYasha (Csodálkozom, hogy még nem mondták, de vitathatatlan, hogy nagyon hosszú. Viszont van benne csata.)
2014. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Én is gondoltam Inuyasha-ra, de van benne akció, igaz nem sok, és a szerelmi szálak is szépen ki vannak dolgozva, van benne legalább annyi romantika mint akció.

- Megemlíteném még a Zero no Tsukaima, és a Shakugan no Shana-t, amelyek tartalmaznak némi akciót. Mindkét sorozat több évaddal rendelkezik.

- ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai - 2 évad + 2 special összesen 12 + 12 + 4 + 4 rész. Akció nincs benne, de csak akkor nézd meg, ha nem irritál a testvérszerelem.

2014. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És a legszebbet mindenki kihagyja xd Kobato nagyon szép történet :')
2014. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Kobato nem tetszett, azért nem említettem. Rizelmine is romantikus és akciómentes, de nem tetszik, ezért ezt sem említettem.
2014. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nodame Cantabile(24,11,11=46rész + egy-két special) nagyon ajánlom
2014. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Nodame Cantabile-ról jutott eszembe a Kin'iro no Chord aminek van legalább 25 része. A Nodame-val az a közös, hogy mindkettőben vannak hangszerimádók, és sok klasszikus zene.
2014. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!