Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány éves kor után ciki...

Hány éves kor után ciki animéket nézni?

Figyelt kérdés
KÖNYÖRGÖM ne irkáljatok olyanokat, hogy "Mindegy hány éves vagy, ciki animét nézni."

2014. febr. 6. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sosem ciki...
2014. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Bármelyik korosztály találhat olyat ami neki tetszik vagy neki szól, annyi féle-fajta van
2014. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :D Csak anyukám mondogatja néha, hogy 18 évesen lehetne valami komolyabb hobbim, ezért érdekelne mások véleménye is, de úgy látszik, ez tényleg nem valami korhoz kötött dolog. :)
2014. febr. 6. 19:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi a sz**??? :O Animét sosem ciki nézni. (!!!!)

Bocs, csak ez a kérdés meglepett:D

2014. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy hány éves vagy, ciki animét nézni.
2014. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan h az öregek nem hallgathatnak modern zenét mert ez a fiataloknak készült. Nem azért nézel/hallgatsz valamit, hogy azzal másnak tetszél. Bár én nem nézek animét, de a mai napig nézem a Cartoon Network-t, és én is 18 vagyok. Egyébként amennyi animét láttam a leggtöbb szerintem felnőtteknek készült, bár ez inkább egyéni vélemény :D
2014. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok idősebb van aki animézik ;)
2014. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sosem ciki, ezt én felnőtt fejjel, egy animés oldal szerkesztőjeként mondom. Azt tanácsolom, keress egy olyan animét (egy movie-t ajánlok), ami témájában megnyerné anyukád tetszését, és ültesd le elé, hogy megmutasd neki, milyen komoly témákat tud feldolgozni egy anime, és milyen művészi tud lenni. Ilyenekre gondolok, mint pl. Hotaru no Haka vagy Ookami Kodomo no Ame to Yuki, vagy Momo e no Tegami. Meséld el neki, hogy animék nyertek már Oscar díjat is (Pl. Chihiro Szellemországban). Az is hasznos, ha nem csak magyar felirattal, hanem angollal is nézel animéket, mert ez meg a nyelvtanulásban segít. Nekem az angolban és a németben is sokat segített anno, németül szerintem sose jutott volna eszembe elkezdeni tanulni, ha nem akarom annyira megérteni a Sailor Moont. :D
2014. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és ismerek teljesen komoly, esztétikát és művészetet tanult fiatal, de már felnőtt embereket, akiknek szintén az animenézés (mi több, fordítás) az egyik hobbija.
2014. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is nézek Animét, pedig 20 is elmúltam már egy pár évvel.

Szerintem nem ciki. Majdnem 30 éves barátom is nézi és mellette tud normális életet élni.

2014. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!