Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legjobb manga?

Melyik a legjobb manga?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy melyik szerintetek a legjobb VISZONT, aki NARUTOT mer mondani, annak kiszívom a vérét :P(one piece is ide tartozik)


Bleach, Fairy tail-ről mi a véleményetek? Én kb 10x elolvastam mind2-t



2014. jan. 21. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hetalia a legjobb :P
2014. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kameko-san ***** válasza:
58%

A Hetalia-val n is egyetértek! ^^ :D

Egyébként szerintem a Death Note. :)

2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Árnybíró, Death Note, Hellsing
2014. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én vállalom, nekikezdhetsz a vérem kiszívàsànak, de én még nem olvastam jobb mangát a One Piecenél. Bàr nagyon szeretem a Fairy Tailt és a Death Noteot is. Nagy kedvenc még a Skip beat és a Capeta is, bár ezek már teljesen más kategóriába tartoznak.
2014. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bleach is jó.

A Dragon Ball is - ha sok időd van, akkor azt is nézd meg.

2014. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kameko-san ***** válasza:

Jaj, még csak most vettem észre a lenti kérdésed! :D

A Bleach-t szeretem, a Fairy Tail-t nem olvasom. :)

2014. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom inkább a shounenek érdekelnek úgyhogy azt mondok.

A most futó shounenek közül a Tower of God szerintem a legjobb (bár nehéz volt a választás), még úgy is hogy mostanság a készítő sokat panaszkodik az egészségére.


A Bleach és Fairy Tail kettő a sok közül számomra, egy szinten vannak a Naruto és One Pieceszel szerintem, ami nem feltétlenül rossz, de ezeknek nagyobb a hírnevük mint amennyit érnek. Rengeteg jobb van náluk, ha szeretsz mangát olvasni, érdemes túllépni az ilyeneken, elég csak 1x elolvasni és követni a történéseket.


Amúgy pedig ajánlani tudom minden mangás számára a mangaupdates oldalt ahol mangák közt lehet keresni, válogatni, értékelni őket és nyomonkövetni hogy miben hol tartasz.

2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy idiota kerdes, mindenkinek mas tetszik.
2018. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Iscnot válasza:
Én nagyon rajongok a black butlerért (kuroshitsuji), animében megvan a book of atlanticig, de mangában sokkal tovább le van fordítva animeaddictson.
2018. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!