Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem élethű animéket...

Tudnátok nekem élethű animéket mondani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam amit át lehet érezni, nem tiszta varázslat az egész, meg fantasy, hanem max egy kicsi van benne, ami még ha bele gondolsz nem is oly nagy hülyeség. Például a Nana , Deathnote, AnoHana

2014. jan. 19. 11:33
 1/1 -Igazmondó- ***** válasza:
Az összes Key alkotás, vagyis: Clannad, Clannad After Story, Kanon, Air, Angel Beats! Little Busters! Little Busters – Refrain. Továbbá: Sakurasou no Pet na Kanojo, Kokoro Connect, Hyouka, Mirai Nikki (ha tetszett a DN, akkor ez is fog ;) ), Bakemonogatari (nagyon érdekes eme anime felépítése, úgy grafikailag, mint történetileg, ugyanakkor a kivitelezése is valami mesés. Mondjuk eleinte nagyon fura, de könnyen megszerethető. Folytatásai: Nisemonogatari, Nekomonogatari és Monogatari Series), Amnesia, s még van pár, de ennyi jutott eszembe. Jó szórakozást ;)
2014. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!