Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani animéket?

Tudtok ajánlani animéket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne ilyen Dragon Ball szerű animéket. (Ne legyen nagyon gyerekes.) Valami jó fejlődős animét keresek pl. Naruto, Bleach. Amiket eddig láttam és tetszett: Soul Eater, Death Note, FMA, SAO

2013. dec. 13. 17:28
 1/6 GentLnazi válasza:

Ami a megnézettek közt van:

myanimelist.net/animelist/88mugen88

2013. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. dec. 13. 17:36
 3/6 Nirata ***** válasza:
Zetsuen no tempest the civilization blaster (dráma, szerelem, akció, világ megmentés, barátság... karakter fejlődés is van benne, és a hangulata és a garfikája is egyaránt nagyon jó)
2013. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sasukeviri válasza:
Én nagyon szeretem a Narutot, bár te azt nem. Én még a Sámán Királyt szoktam nézni, Vampire Knight az is viszi a pálmát:)
2013. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LegendaryGameCenter ***** válasza:

Akkor te a Shonen fightokat szereted, a dragon ball is az csak lehet régi és azért nem tetszik.

Írok azért párat hátha bejön valamelyik:

one piece: Shonen fight, kalózos (én nem láttam de sokan odáig vannak érte)

ao no exorcist: ördögúzős (egy nagyon jó kis anime nekem tetszett)

attack on titan: véres kicsit de nagyon jó anime

Kill la kill: ez is harcolós, jelenleg fut , elég sok (ecchi jelenet van benne)

magi labyrinth of magic: jó harcolós anime

magi kingdom of magic: magi labyrinth of magic-nek a 2.évada ami jelenleg is fut.

Log horizon: ez is olyasmi a mint a sao csak sokkal jobb (mert a sao nem a legjobb anime, de szerintem ez is tetszeni fog)

accel world: ez is virtuális világban játszódik, ugyan az írta mint a sao-t

Nah ennyi lenne remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En meg tudom ajanlani a Yu yu hakuso-t ( de lehet ez nem fog annyira tetszeni mert nem a legujabb) a Hunter x hunter ( ez az anime a kedvencem! Nagyon jo :D am ugyan attol a mangakatol van mint a Yu yu hakuso) D-grey man ( haat nem rossz, de szemely szerint nen kedvenc)

Csak ennyit tudtam, az elottem szolo mar leirta szinte az osszes kedvencem ebbe a kategoriaba :D :)

2013. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!