Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani nekem olyan...

Tudtok mondani nekem olyan animékez ami lefoglal vicces mondjuk van benne romantika de nem muszáj inkább vígjáték legyen?

Figyelt kérdés
én ilyen éjjeli bagoly vagyok legtöbbször hajnali 2-ig vagyok fenn és nincs anime amivel eltudnám foglalni magam. sokat láttam már és fejeztem is be de mostanában nem találok segítsetek kérlek

2013. nov. 24. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vándorló palota pont ilyen.
2013. nov. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
K-on, Kaichou wa maid sama... most ezek jutottak eszembe. Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Highschool dxd (ecchi)

Highschool dxd new (ez a folytatása)

Lovely Complex (vicces és szerintem ez is megfelel az elvárásaidnak)

Vampire Knight (ez komolyabb, bár van benne minden ami kell. De azt ajánlom, hogy inkább az animébe leld meg a boldogságot, mert a mangájának a vége szerintem nagyon el fogja venni a kedvedet az egésztől. Persze utána a mangát is érdemesebb elolvasni mert úgy csomó mindenre azt hiszed, hogy így van miközben nagyon nem.)

egyik sem hosszú, de remélem, ha még nem láttad ezeket, tetszeni fognak! :)

2013. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mindegyiket láttam :D :P
2013. nov. 24. 10:42
 5/11 Nirata ***** válasza:
kamisama hajimemashita
2013. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt is és várom a folytatását is ;)
2013. nov. 24. 17:57
 7/11 anonim válasza:
Kimi ni Todoke, Sukitte ii na yo, Kamisama hjimemashita, Toradora, Ouran High School Host Club, Samurai Flamenco, Uchouten Kazoku, Ichiban Ushiro no Daimaou, Otome Youkai Zakuro (remélem ezek közül van olyan amit még nem láttál és tetszeni fog) :)
2013. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na ezeknek csak a felét láttam a felét meg ismerem de mlg nem láttam köszi :D
2013. nov. 24. 22:50
 9/11 A kérdező kommentje:
megnéztem mindegyiket az animeaddicts-on de nem nagyon tetszettek tudtok még mondani?
2013. nov. 24. 22:56
 10/11 oliwer015 ***** válasza:
to love ru
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!