Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan animéket...

Mondanátok olyan animéket amit látnom kell mielött meghalok? :DD

Figyelt kérdés
ne essék félre értés én olyan animéket keresek ami sokaknak tetszenek.:) és tényleg jó. nagyon keveset láttam még..összesen 2-öt :) Inuyasha, Lovely Complex. tehát ehhez hasonlóakat keresek.:) persze bármilyen jöhet

2013. nov. 21. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Saját kedvenceim:


Wonderful Days

Chihiro szellemországban

Armitage III

Totoro

G.I.T.S.

Vándorló palota

Appleseed

Macskák királysága



Nem anime, hanem animáció:

Kirikou et la sorciere

Sita sings the blues

Dante's Inferno: An Animated Epic

Macskafogó

The nightmare before Christmas

Zsinóron

2013. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kameko-san ***** válasza:
100%

Death Note

Fullmetal Alchemist Testvériség/Brotherhood

Uta no Prince sama

Hetalia

2013. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nirata ***** válasza:
100%

-Chihiro szellemországban (annyira aranyos! és nagyon sok mondani valója van! bár azért néha kissé "parás" de tényleg érdemes megnézni!)

-Death Note (mindenképpen nézd meg, de ne evvel kezd... nagyon sok dolgon elgonolkoztattja az embert, de engem nagyon megviselt, úgy hogy elötte azért már sok animét láttam)

-Fullmetal Alchemist Bortherhood (alap! színtén "kemény", sok benne a dráma és az akció.. fantasztikus anime!)

-zetsuen no tempest the civilization blaster (dráma, romantika, akció, misztikum... nagy kedvencem)

-vampire kinight( romantikus, van benne poén,de nem sok. kissé vontatott, de jó)

- Naruto (első és örök kedvenc)

-kaichou wa maid-sama (romantikus, vicces)

-kamisama hajimemashita (ennél vannak jobb animék is, viszont ha le vagy hangolva, és nevetni szeretnél, akkor nézd meg)


(:

2013. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A Death Note--ot mindenféleképp! Nekem a világnézetem változtatta meg. Előtte úgy gondolkodtam mint a főszereplő, de rájöttem hogy nem helyes és csak a mélybe visz. Talán így művészi vonatkoztatásban annyira nem, de tudok olyat mondani még ami hihetetlen izgalmas:

- Attack on Titan(idei év legjobbja)

- Another (tavalyi kedvenc)

- Zetsuen no Tempest (idei ez is nagyon jó)

- Bakuman (a Death Note alkotóitól. Ez az anime is nagyon jó, de csak az arra fogékonyaknak mert nincs benne gyilkolás meg erőszak. Mégis hihetetlen izgalmas)


Talán ami egy rtékes műalkotásnak betudható az a Wandering Son. Egy középiskolás fiú problémáit dolgozza fel aki nemi indentitási zavarokkal küszködik. Tudom most mit gondolsz.... és is így voltam vele, nem vagyok oda a melegekért, de mivel sokan ajánlották megnéztem. És megérte. Egy szép szívbemarkoló történet ahol az elérhetetlen a cél.

Remélem tudtam segíteni :D

2013. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) ment mindenkinek zöld kéz :DD várok még jókat!.:D
2013. nov. 22. 15:13
 6/15 Mango* válasza:
100%
Nekem a Wolf's Rain első és örök kedvenc, van benne szerelem, humor és persze farkasok! Bár a vége kicsit szomorú
2013. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

death note

attack on titan

sword art online

mirai nikki

blue exorcist

:)

2013. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attack on titan

K project

Death Note

Baccano

Durarara

Psycho Pass

2013. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Shounen, ami még nem volt :

-Bleach

-Soul Eater

-Beelzebub / Ezt tényleg muszáj megnézned

-Zero no Tsukaima

-Hidan no Aria


Shoujo az meg sok van, de talán :

-Skip Beat / végigröhögtem, teljesen kész voltam, nem a legismertebb, de szerintem ezt is meg kell nézned

egyszer

-Sakurasou no Pet na kanojo / Ez úgy ahogy van aranyoos, személyes kedvencem a 2013-as szezonból

-Seitokai Yakuindomo / Az egész anime random beszólásokból áll, ecchi, azaz perverz (a szövegek), de ha részenként nem estem le a székről, akkor egyszer se

-Jáhhj el ne felejtsem: DOKURO-chan, ha úgy érzed, túl sok agysejted maradt mára, ez garantáltan leöli mindet!

/ Paródia az egész, ne is keress benne értelmet, azt próbáld megérteni, mit akar kiparodizálni, amikor nézed

-Seitokai no Ichizon / inkább a veterán otakuknak való, de gondoltam leírom ezt is

-Binbougami ga! / Ebben is vannak szösszenetek pár animéből, de jóval kevesebb ismeret szükséges a poénok megértéséhez


Meghatóbbak:

-Air

-Angel Beats


Amiknél kiemeltem, hogy nézd meg, azok tényleg nagyon jók :D, habár nálam inkább a poénok mennyisége, na meg a szerelmi szálak (Ha nincs, akkor nagyon jól elszórakozok azzal, hogy ki kivel illik össze) a mérvadó, mint látszik :D

2013. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Jennyfer10 ***** válasza:
100%

Háát.. lehet későn szólok de:D :


Kaichou wa maid sama

Infinite Stratos

Kamisama Hajimemashita

Special A

Bokura Ga Ita

Kimi Ni Todoke

2013. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!