Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus anime, szerelmi...

Romantikus anime, szerelmi három/sokszög? (xD)

Figyelt kérdés

Sziasztok, romantikus animéket keresek!

Szeretném, ha...

- a lány szemszögéből néznénk a dolgokat

- több fiú szeretne bele a lányba

- egy-két csöpögős rész x3

- A fiú(k) NEM nézne/néznének ki kisgyereknek.

(kisgyerek kinézet: [link]

(Normál kinézet: [link]


Amiket már láttam:

Vampire Knight

Amnesia

Itazura na Kiss

Brothers Conflict


Köszi előre is! :-)



2013. nov. 10. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Esetleg a Kilari még.

A Peach girl nekem nagyom nem tetszett, mert az egész arról szólt, hogy a főszereplő lánynak milyen szolis a bőre és, hogy ez így nem jó...

Elég lapos a sztorija.

2015. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fruits Basket -Ez szerintem pont olyan amilyet keresel

*Pár csöpögős rész, 2 srác 'küzd' egy lányért. Az egyik srác ilyen nyugodtabb természetű, szerintem olyan sasuke fillingje van XD A másik pedig egy kicsit tsundere. Mindenféleképpen nézd meg, a rajzolása is király, és csak 26 részes. Nem sok időd megy rá, és mégis annyira király hogy nem tudom leírni.xD


Inuyasha - Hát, itt szerelmi sokszög van. És több a csöpögős rész is. Az egyik fiú főszereplő, elég tsundere. A lány is tsundere. XD És a másik fiú pedig mellékszereplő, de sok szerepe van . Ez az anime szerintem ellentéte a fruits basketnek, kb. 193 részes, és a grafikája elleinte nem olyan jó. De amikor belerázódik szuper grafikája lesz. :D


A Fruits Basket magyar feliratos, indavideón megtalálod.


Az Inuyasha 113.részig szinkronos, és ha nem akarod szinkronnal nézni sajnos csak 40.részig van felirat, és a szinkronja nem valami megnyerő... (Bár ez csak szerintem van így) 113.-tól 193-ig felirat


Inuyasha jobb abból a szempontból, hogy movie-jai is vannak stb.

2015. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!