Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedvenc animéitek?

Kedvenc animéitek?

Figyelt kérdés
Az én 25 kedvencem: [link]

2013. nov. 6. 19:18
 1/6 Nirata ***** válasza:

(:


FMA:Brotherhood

Death Note

Zetsuen no tempest the civilization blaster

Naruto

Vampire Knight

Kaichou wa maid-sama

Trigun

2013. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Naruto ^.^
2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc Animék:


Dragonball, Z, Gt

Yu Yu Hakuso

Slayers

Death Note

Magi: The Labyrinth of Magic

Ragnarok The animation

Sword art online

bújj bújj szellem

Kaleido Star

Attack on Titan

Omamori Himari

Highschool dxd

Valvrave the Liberator

ichiban ushiro no daimaou

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

soukou no strain

Naruto

b gata h kei

The Sun Penetrates the Illusions

The Sunday without God


Sorrndet nem igazán tudok egyformán szeretem őket.állítlában. Dragonball, Z, Gt

Yu Yu Hakuso, Sailor Moon

Slayers ezek nagyban meghatározta miket szerresek.

2013. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

FMA: Brotherhood (sokáig nem akartam megnézni de rávettem magam és nem bántam meg.

Dragon ball, Dragon Ball Z : Inkább nosztalgikus már mint hogy favorit de szerintem még a mai napig is igényesebb nem egy szériánál.

One Piece : Karikatúra karakterek, beteg humor, jó harcok, alatta fantasztikus zene. Jópofa, szeressem :D

Ao No Exorscist: Jelenleg ez a legkedvesebb hozzám. Sok felől megtudom közelíteni a témát hogy miért de túl sokat nem akarok írni. A zenék jók, a grafika rettenetesen jó, és a karakterek is pöpecek, Pláne a "főhősnek". Ám ez volt egyben a legnagyobb csalódás is számomra. Sok semmit nem érő kutyvalék kap több száz részt, ebbe meg annyi potenciál van amit nem hogy nem használtak ki, de még el is laposították a végét. Mert ugye a manga az megy folyamat, kb 15 része keresztül lehetett is érezni hogy az eredeti író fejéből jöttek a szösszenetek, viszont útána átcsapot egy semmit mondó ölök, kaszabolok, nagy-erő, csit csat dirr durr ba. Viszont ha egyszer remakelik (mint annak idején az FMA-t, vagy valaki meglátja benne a fantáziát és kerít belőle egy jó kis never ending es sorozatot, akkor ez lefogja mosni a konkurenciát kategóriáján belül!

2013. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelenlegi kedvencem a Gintama
2013. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi animet láttam és ezek mind tetszettek: Naruto, Naruto Shippuuden, Battle Bdaman, Wolf's rain, Death Note, Elfen Lied, Chi's sweet home, Spirited Away, Silver Fang, Ouran Highschool Host Club, Itazura Na Kiss, Vampire Knight, A vadon hercegnője, Tokyo mew mew, Ookami Kakushi, Shaman King, Oban csillagfutam, Black Butler.
2013. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!