Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Pupa című most induló...

A Pupa című most induló animét kik fogják fordítani? (ha egyáltalán fogják)

Figyelt kérdés
Először úgy volt, hogy az AnimeAddicts fogja, de aztán kiderült, hogy mégse. Nagyon kiváncsi lennék erre az animére, ezért azt szeretném megtudni, hogy fordítani fogja-e valamelyik fansub.

2013. nov. 2. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Elvileg a Ricz/Ronin Factories fogja fordítani, de még az is kérdéses...Engem is érdekelne ez az anime, de ha nem is fogja senki se fordítani, akkor is megnézem majd angol felirattal.
2013. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi:)))

Ha viszont csak angol felirat lesz hozzá, akkor én is kénytelen leszek úgy nézni, bár nem sokat tudok angolul, többre mennék egy német felirattal...

2013. nov. 4. 16:02
 3/4 anonim válasza:

A német felirat sajnos nagyon ritka, szinte nincs is... Régebben mikor én sem tudtam annyira angolul, akkor szótáraztam mindig animéknél. Igaz hogy nagyon körülményes így nézni, de sokat tanultam így.

Esetleg ha nem akarod így, akkor 1-2 év múlva biztos lesz magyar felirat, vagy lehet hogy hamarabb is. Attól függ hogy mennyire jó az anime, vagy ha sokan kérik. De ezt most elég nehéz lenne megjósolni, főleg hogy még nem is fut. Ha megtudok róla majd valamit, akkor írok. :)

2013. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:), és igen, eddig én sem találtam német feliratos animét, és én is próbáltam a szótárazást, de az nagyon lassú úgy és nem igazán élvezhető:(
2013. nov. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!