Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok animéket?

Tudtok animéket?

Figyelt kérdés

Legyen ecchi

Legyen romantikus

Lehet hárem anime

Legyen új fajta vagyis 2012-2013 de ez alatt is lehet évileg.

Nem muszáj nagyon ismertnek lenni lehet 1 ismeretlen is sok embernek.

Magyar felirattal legyen és legyen befejezett és lehet ova és special is de anélküli is jó.

Részek száma nem érdekel de nem muszáj rövidnek lenni



2013. nov. 2. 13:42
 1/6 anonim válasza:

Lovely Complex.

Romantikus, rövid, befejezett.

Lehet, hogy már láttad ,de én azt nem tudhattam:)

Hanasakeru Seishounen.

Hát lehet hogy nem igazán fog tetszeni, mivel több fiú is szereti a lányt, de egyértelmű, hogy a lány kit szeret és végül is, az is szereti.

Nogizaka Haruko no Himitsu.

Happines.

Myself, Yorself.

Clannad és a Clannad After Story is.

Állatira jó de van benne egy sor bőgős rész, de alapjába véve nagyon jó :D

Count and Fairy.

Ayashi no Ceres.

KimiKiss Pure Rouge.

Pretear.

Karin.

Fushigi Yuugi.

Ez egy kicsit régebbi.:s

Hidori no Hiba.

B gata H kei.

Ez egy hangyányit perverz, de nem történik semmi olyan benne.

Chobits.

Jellifish Princess.

Remélem találsz olyat ezek között ami majd tetszik. Jó anime nézést.:))

2013. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Yosuga no Sora-t tudom ajánlani.
2013. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig elfelejtem kiírni :D

14/F

Kösz a sok animét.

Igazából mind1ik úgyan olyannak tűnik a képeik alapján de a b gata h keibe most kezdek bele és ahogy elnézem ezek romantikusok és nincs bennük ecchi lehet azért is annyira nem tetszenek.

Amugy kiakartam írni hogy ne 1et meg 2öt írjanak az emberek hanem sokat mint pl. te.

2013. nov. 2. 15:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Yosuga no Sorát láttam és nagyon jó vagyis legalábbis nekem tetszett :D

Nem sok animébe jutnak a szexig és ha igen nem mutatják de itt aztán keményen mutatták xd

Ilyen animét néznék még párat :D

Igaz a végén lefagytam amikor a tesója a bátyára masztizott és hogy utána izéltek de gondoltam hogy a húgával is fog mert olvastam is valahol meg lehetett rá számítani.

Ha valaki tud ilyet vagy hasonlot amibe mutatják hogy sex hogy van és van benne sex azt is lehet írni :)

1szer írtam ki kérdést erről de válasz nem jött rendes csak 1 csávó 1 hentait küldött. xd

2013. nov. 2. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Yosuga no Sora-t én is ajánlom, történetre az egyik legjobb romantikus cuccos. Viszont van egy európa ember számára nehezen megérthető "üzenete" így nagyon sokan leszólják. Vannak benne keményebb jelenetek, de ecchi határokon bellül marad.
2013. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem szolom le :D

Tetszett minden belőle csak ahogy írtam a végén lefagytam a masztinál és a sexnél pedig olvastam lesz és valahogy azelőtt hogy olvastam tudtam már valahogy magamtól.

2013. nov. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!