Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » To aru kagaku no railgun...

To aru kagaku no railgun utolsó? Inu to hasami wa tsukaiyou 10?

Figyelt kérdés
Miért nincs magyar felirattal?

2013. okt. 25. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tudományos elnézést reflexből írtam ide. :)
2013. okt. 25. 15:58
 2/7 anonim válasza:
A válasz nagyon egyszerű, ez egy új sorozat és még csak a 9. részt adták le. Ezért nincsen még a 10. részhez felírat. De minden héten kijön az új rész, és rá 1-2 napra (szorgalmasabb csapatok esetében)meg lesz a magyar felirat hozzá.
2013. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 hónapja fenn van a 10 rész és az utána lévők is.
2013. okt. 28. 16:01
 4/7 anonim válasza:
Igazad van, azt nem néztem meg, csak a feliratokat. De most megnéztem részletesebben, és egy magán fordító fordította le eddig a legtovább aki azt írta 2 napja, hogy jövő hét keddig lefordít egy-két részt. Nem tudom miért álltak meg fele a fordító csapatok.
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudsz valamit a Monogatari Series: Second Season 06. részéről?

(Magyar felirattal?)

2013. nov. 3. 23:44
 6/7 anonim válasza:
Szia az előző és az az előtti vagyok :D A 6. részhez nem készült felirat, mivel egy összefoglaló epizódról van szó.- ezt találtam, biztos úgy gondolták, hogy akkor nem is érdekel senkit :)
2013. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösszi
2013. nov. 6. 16:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!